DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !!!
  • Biustonosze Lanny Mode Sklep

image

 

 

 

 

 

 

 

 

Lanny Mode Duże Rozmiary

image

 

Biustonosze Lanny Mode Sklep

Sklep Bielizna329 oferuje biustonosze Lanny Mode. Lanny Mode co to za firma ? To producent wysokiej jakości biustonoszy na duże rozmiary biustu D, E, F, G, H. Są to biustonosze miękkie i półmiękkie perfekcyjnie przystosowane do dużych piersi. Biustonosze Lanny Mode są wygodne, z dobrą konstrukcją, która świetnie podtrzymuje duży biust.


Lanny Mode co to za firma ? 

Lanny Mode to producent wysokiej jakosci bielizny damskiej. Swoją popularność firma zdobyła tworząc ekskluzywne kolekcje biustonoszy na rozmiary D, E, F, G, H, które są doskonale dopasowane i niezwykle wygodne. Połączenie modnych kolorów z haftami i zdobieniami sprawia, że biustonosze Lanny Mode nosi się z ogromną przyjemnością.


Biustonosze Lanny Mode Opinie 

Biustonosze Lanny Mode mają dobre opinie klientek z naszego sklepu Bielizna329. Oto one, cytuję .......'przede wszystkim ogromna wygoda'.....niesamowicie wygodny i nie babciny stanik'.....' po praniu nie zmienia kształtu'......'fiszbiny nie wychodzą'......'nie obcierają skóry pod biustem'..... 'poprostu go nie czuję' - tak mówią klientki wychodząc z przymierzalni, tak mówią też panie po kilku miesiącach noszenia stanika LannyMode. Zatem jeśli szukasz biustonosza na duży rozmiar biustu warto przyjrzeć się tym od producenta Lanny Mode.


Biustonosze Diorella czy Lanny Mode ?


Biustonosze Diorella czy Lanny Mode ?  Który stanik jest lepszy ? Obydwie te firmy Lanny Mode i Diorella są mocno porównywalne, zarowno ceną jak i wyglądem. Jaka  jest różnica między nimi ? Jedne i drugie są semi - soft. Ale biustonosze robione w firmie Diorella pomimo swojej miękkości mocno zbierają biust i wyrzucają w przód, do wewnątrz dekoltu - robią to genialnie. Po prostu najpierw jest widoczny biust, a potem reszta sylwetki. Jest to dobre w przypadku, gdy chcemy ukryć defekty figury i proporcje z tym związane, np. wyszczuplić wizualnie talię. Natomiast biustonosze Lanny Mode nie robią efektu wyrzucenia biustu w przód. Bardziej łagodnie układają biust. Fasony staników Lanny Mode rozkładają równomiernie piersi utrzymując naturalny wygląd. Jaka jeszcze jest różnica ?  Według mnie najważniejszą różnicą między biustonoszem Lanny Mode a Diorellą jest delikatność materiału. Klientki, które nosiły staniki Diorella często skarżyły się na to ,że pod biustem skóra się odparza od gumy podszytej pod stanikiem. Czyli jeśli ktoś ma skórę wrazliwą na otarcia to Diorella się nie sprawdzi. Wtedy lepiej sprawdzi się stanik z Lanny Mode. Jest delikatniejszy i bardziej przyjazny dla skóry. Delikatność materiałów, z których uszyty jest biustonosz Lanny Mode jest wyczuwalna przy pierwszym założeniu w przymierzalni. To się przekłada na jakośc noszenia. Są dobrze zrobione, zwłaszcza rozmiary duże E, F, G, H. Odciążają kręgosłup i nie obciążają kieszeni, jeśli chodzi o ich cenę jest bardzo przystępna.

 

 

Lanny Mode Tabela Rozmiarów


image

Tabela rozmiarów biustonoszy Lanny Mode jest umieszczona na każdej karcie produktu.