Biustonosze Push-up !  

Biustonosz Push-up to model, który uwydatnia, podnosi oraz nadaje piersiom pełny kształt. Push-up stał się niedłączną częścią garderoby damskiej. Bez względu na wielkośc biustu panie śmiało sięgają po ten rodzaj stanika. W naszym sklepie są w sprzedaży push-upy rozmiar A, B, C, D /czasem E/.


Push-up - Powiększenie bez chirurga !

Kupujesz Push-up i masz ! Duży biust ! Kiedy chcesz, jak chcesz, powiększenie bez zabiegów, bez wydatków - Genialne ! Ogromna wygoda w ulepszaniu swojej figury. Panie które chcą mieć większy biust niż mają, mają fajne czasy. Współczesne staniki push-up posiadają niezwykle wygodne kształty miseczek. Wypychająca biust poduszeczka jest wykonana z miękkiego delikatnego silikonu. Pozwala piersiom czuć się wygodnie niczym w subtelnej obudowie, nie przeszkadzając i nie odbierając poczucia naturalności. A piersi dobrze wyeksponowane doskonale poprawiają kobiece samopoczucie. Push-up jest też dobrym rozwiązaniem dla opadającego biustu, bez jędrności i młodzieńczej siły. Dlatego nie tylko mały rozmiar biustonosza push-up jest praktyczny i cieszy się popularnością, coraz częściej duże rozmiary miseczek mają duże push-upy i są chętnie kupowane.
Wybierając biustonosz push-up wskazane jest dobre dopasowanie miseczek stanika, tak aby zbyt mały nie deformował i nie przygniatał, a zbyt duży nie odstawał na dekolcie lub nie wisiał luźno w obwodzie.

Ciekawostka o staniku Push-up

Kiedyś do uzyskania efektu push-up wykorzystywany nadmuchiwane staniki
W latach 1950-1960 za ideał kobiecego piękna uchodziły kobiety z dużymi piersiami i wąską talią. Kobiety, których ciała były dalekie od ideału, a chciały się do niego zbliżyć, wypychały biustonosze skarpetkami lub bawełną. Niedługo potem właściciel amerykańskiej firmy Frederick’s of Hollywood zaczął sprzedawać biustonosze typu push-up. Wtedy również światło dzienne ujrzały nadmuchiwane biustonosze, które pozwoliły na uzyskanie kobietom dowolnego „rozmiaru piersi”. Nadmuchiwane biustonosze błyskawicznie zdobyły ogromną popularność. Niestety, zdarzało się, że powietrze z biustonoszy zaczynało schodzić w możliwie najgorszych momentach. Wyobrażacie to sobie?
/Źródło : https://5mindlazdrowia.pl/ciekawostki-o-bieliznie/


Biustonosze Push-up w naszym sklepie :
https://bielizna329.pl/biustonosze-push-up

Zobacz jak prać stanik Push-up:
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-upInne artykuły na Blogu :

Biustonosze Lanny Mode :
https://bielizna329.pl/blog/lanny-mode

Jak prać biały stanik ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-stanik

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet

Kalkulator rozmiaru biustonosza
Lanny Mode co to jest ? https://bielizna329.pl//blog/lanny-mode-producent