DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !
  • Biustonosze miseczka F

image

Biustonosze F

image

Biustonosze F

Biustonosze F. Rozmiary staników z miseczką F. 

Miseczka F to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 20-22 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka F to duży rozmiar biustu i wymaga on odpowiedniego biustonosza. W ofercie naszego sklepu biustonosze F to biustonosze producenta Lanny Mode. Jako jeden z nielicznych zajmuje się szyciem biustonoszy w dużych rozmiarach. Sprawdzona marka, wysoka jakość i niska cena. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze F są naprawdę dobre. 


Biustonosze Duże rozmiary F Szerokie Ramiączka


Biustonosze F, które mamy w ofercie posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biusty nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. Ramiączka w naszych stanikach F są nie odpinane. Wzmocnienia często są tylko na wysokości ramienia w formie szerokiej podkładki, a na tyle się zwężają. 

Duże rozmiary F Szerokie zapięcia

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają prawie wszystkie biustonosze z rozmiarem F. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędną koniecznością dla komfortu noszenia rozmiaru F.