DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !
  • Miseczka C

image

Biustonosze Miseczka C


Miseczka C wymiary

Miseczka C biustonosza to rozmiar stanika na średni biust. Są rozmiary mniejsze i większe, ale ten jest zdecydowani najfajniejszym rozmiarem. Jak obliczyć jaki mamy rozmiar miseczki swojego biustu mamy opisane na blogu. Zapraszam tam zerknąć. W skrócie to tak - ustalamy swój rozmiar odejmując obwód pod biustem od obwodu w biuście. Wynik sprawdzamy w tabeli. Jeśli różnica wynosi 16 - 18 cm to mamy rozmiar miseczki C. 

 

image Miseczka C push up


Miseczka C jest rozmiarem biustu gdzie spokojnie możemy założyć stanik push up. Push up to takie coś co unosi, wypycha w górę. Idealny jest do korygowania proporcji sylwetki oraz do nadania kształtu piersią które tracą swoją jędrność. Push up fajnie zbiera biust i tworzy młody jędrny dekolt.

 

image

Koronkowy Stanik

Miseczka C

Koronkowe staniki na miseczke C. Koronka to pondczasowa ozdoba bielizny damskiej. Ma wielu zwolenników. Kupisz w naszym sklepie modele koronkowych staników, które są wciąż wzbogacane o nowości. Koronka jako zdobienie przy ramiączku na dekolcie jest ostatnio bardzo modna. Ma ona również taką zaletę, że lekko przytrzymuje biust.

image

Miseczka C

mini gorset

Mini gorset stanik miseczka C. Mamy w sprzedaży modne w ostatnich latach staniki z szerokim zapięciem pod biustem. Tzw mini gorset. Koronkowe szerokie zapięcie tworzy fajny kuszący dodatek. Ma wiele zalet - szeroka koronka maskuje tzw boczki pod pachami. 

 

Miseczka C

Rozmiary Pod Biustem

Miseczka C ma rozmiary pod biustem od 70C, 75C, 80C, 85C, 90C, 95C i czasami 100C. Rozmiary pod biustem w stanikach z miseczką C są uzależnione od producenta biustonoszy. Najczęściej rozmiarówka pod biustem zaczyna sie od 75C i kończy na 85C. Dlatego też bywa problem znaleźć biustonosz z miseczką C i z duzym obwodem pod biustem, lub z miseczką C i małym obwodem pod biustem. Tych rozmiarów staników jest po prostu mniej w sprzedaży. Kupując biustonosz ważną rzeczą jest zwrócić uwagę na elastyczność biustonosza w obwodzie pod biustem. Są staniki, które są bardziej elastyczne i są takie, które się mniej rozciągają. Nie należy też sugerować się czy zapięcie jest zrobione z koronki czy z gładkiej gumy. Bo są koronki, które są bardzo elastyczne i rozciągliwe i sa koronki, które są sztywne, toporne i w ogóle się nie rozciągają. To samo odnosi sie do innych gum z których jest zrobiony obwód biustonosza pod biustem. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest zwyczajnie sprawdzić rozciągliwość pasa pod biustem.