DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !!!
  • Biustonosze Push-Up

image

Staniki Push-Up Online

Bielizna329 Sklep Internetowy z Bielizna Damską

Biustonosze Push Up

Co to jest push up? 

 

 Push Push Up...Co to właściwie jest i po co? te, które już noszą to wiedzą, że push up to magiczny kawałek wkładki w staniku, który czyni cuda..Push upy mają różne kształty i grubości ✔ Coraz częściej są robione z silikonu wypełnionego wewnątrz płynem, przez to są delikatne i wygodne w noszeniu. miękkość silikonu nie pozwala wyczuć, że coś tam jest. Wiekszość kobiet sięga po ten typ stanika i jest to dla nich normalne

image

Push Up Silikonowy

 

Zbiera biust z boku, nadaje kształt.....czyli biustonosz z wkładką wewnątrz miseczki. Wkładka ta powiększa biust i zbiera go spod pachy do wewnątrz tworząc fajny dekolt. Push Upy mają różne kształty i grubości. Coraz częściej są robione z silikonu wypełnionego wewnątrz płynem, przez to są delikatne i wygodne w noszeniu. miękkość silikonu nie pozwala wyczuć , że coś tam jest :) Niektóre panie sięgają po ten typ stanika i jest to dla nich normalne i naturalne. Inne natomiast mają opory, dylemat - nosić czy nie nosić ten wypchany gąbką stanik. Oczywiście każdy robi jak uważa , ale coraz częściej panie które zarzekają się że nie założą takiego grubasa na swój biust, wychodzą z przymierzalni zachwycone i mówią ...."ja go biorę" dlaczego? a no dlatego że rodzaje staników typu Push Up są różne i czasami niesamowicię są wygodne.

 

image

 

Tanie Biustonosze Push-up

Tanie biustonosze push-up mamy w ciągłej sprzedaży. Jeśli więc znajdziemy wygodny i dobrze dopasowany rozmiarem do swojego biustu, to pomimo tego ze jest tani, może nam służyć długo. W sprzedaży mamy  kilka flagowców z kolekcji Push-up, sprawdzonych, niezawodnych i niezniszczalnych. Rekordowy biustonosz z naszego sklepu był noszony przez klientkę 9 lat - a to oznacza że biustonosze w naszym sklepie są bardzo dobrej jakości i wcale nie kosztują wielkiego majątku, są tanie.


image