Jak rozciągnąć stanik w obwodzie ? 

Zdarza się, że kupimy za ciasny biustonosz i nie da się go nosić. Co robić? jak zwiększyć obwód? jak rozciągnąć stanik w obwodzie? Sposób o którym tu piszę przekazała mi kiedyś pewna klientka, która sama miała pod biustem ok 120 cm.


Domowy sposób na duży obwód pod biustem

Sposób szybki i prosty. Pani, która mi to przekazała miała w obwodzie pod biustem 120 cm. Z tego powody trudno jej znaleźć biustonosz, więc każdy nowy stanik rozciąga w ten sposób.

Żeby zwiększyć długość obwodu pod biustem trzeba :

Biustonosz po wypraniu lub bez prania (zmoczyć tylko samo zapięcie pod biustem) zapiąć obwód i naciągnąć na oparcie krzesła lub coś innego, żeby suszył się w pozycji mocno naciągniętej. Guma susząc się zostanie wyciągnięta i taka już zostanie. Obwód pod biustem zwiększy się o ok 2-3 cm. Sposób sprawdzony, wygodny i szybki. Możemy np naciągnąć biustonosz na krzesło na noc i rano będzie luźniejszy.

jak rozciągnąć stanik

Inny sposób to dopięcie przedłużki, czyli spoecjalny kawałek materiału z haftkami który przedłuża obwód stanika. W sprzedaży są przedłużki o różnej szerokości; na 2, 3, czy 4 haftki. Zanim jednak pójdziesz kupić przedłużkę sprawdź tą metodę bo naprawdę jest skuteczna.
Sprawdź w sklepie biustonosze z dużym obwodem.