• Biustonosze Diorella

Biustonosz Diorella granatowy

Biustonosze Diorella

Biustonosze Diorella. Sklep internetowy posiada w ofercie biustonosze Diorella. Są to biustonosze półmiękkie na duży biust. Biustonosze Diorella dostępne w naszym sklepie znajdują się na tej stronie. 

Biustonosz Diorella, co to jest?

Biustonosze Diorella to wysokiej jakości biustonosze pół miękkie na duże rozmiary. Producent Diorella to przede wszystkim wysoka jakość, szerokie wzmocnione ramiączka, to ekskluzywny biustonosz, oraz gwarancja wygody. Biustonosz Diorella to propozycja dla Pań z dużym biustem. Wszystkie biustonosze Diorella są wzmacniane tak aby dobrze utrzymywać duży ciężki biust. W ofercie sklepu Biustonosze Diorella są dostepne na duże rozmiary.

Miseczki w biustonoszu Diorella

We wszyskich biustonoszach Diorella miseczki są wzmocnione w dolnej części. Krój miseczek Diorelli jest wykonany w taki sposób że zbierają biust z boku. Są to biustonosze pół miękkie ale bardzo zbierajce biust do wewnątrz. Dekolt w biustonoszu Diorella jest bardzo wyeksponowany. Boczne wzmocnienia w miseczkach są podwójne, solidne i wysoko pod pachą zasłaniają boczki. Miseczki każdego stanika z Diorelli posiadają fiszbiny. 

Fasony biustonoszy Diorella

Wszystkie biustonosze Diorella to biustonosze pół miękkie, lub pół usztywniane. Fasony miseczek mają trzy cięcia. Jedno poziome lub skośne i drugie pionowe. Cięcia miseczek mają za zadanie wyprofilować kształt i nadać odpowiednią formę. Przy dużym rozmiarze biustu jest to konieczne. Cięcia pionowe są zawsze lekko z boku, bliżej pachy. Te cięcia podtrzymują i zbierają biust z boku. Są one zawsze wzmocnione podwójnym materiałem. 

Rozmiary w Biustonoszach Diorella

Biustonosze Diorella są produkowane na duże rozmiary miseczek. Mamy więc rozmiar D, E, F, G, H. Rozmiary w obwodzie pod biustem to: 75, 80, 85, 90, 95, 100, i największy rozmiar 105. 

Obwód pod biustem w biustonoszu Diorella

Obwód pod biustem, czyli pas pod miseczkami stanika jest szeroki. Nie może być inaczej gdyż biustonosz Diorella jest przystosowany do dużego ciężkiego biustu. 

Biustonosz Diorella a biustonosz Finikin

Diorella jako producent biustonoszy damskich istnieje od ponad 25 lat. W jakimś etapie nastąpiła zmiana lub rozłam w firmie i powstały dwie nazwy: Diorella i Finikin. Teoretycznie pod nazwą Finikin takie sme biustonosze. W praktyce nosicielki i zwolenniczki biustonoszy Diorella zauważają nieznaczną różnicę w kształcie miseczki Finikin. Biustonosz zarówno Diorella, jak i Finkin jest wysokiej jakości ekskluzywnym biustonoszem na duży biust. 

Biustonosz Diorella, jakie kolory?

Biustonosz Diorella zachwyca swoją kolorystyką. Są ekskluzywnie piękne. Większość biustonoszy jest dwukolorowa, zdobiona kompozycją haftów. Mamy do wyboru np. biustonosz czarny, z czarnym zapięciem pod biustem, z szerokim doszytym czarnym ramiączkiem i haftem w kontrastowym kolorze: czerwonym. białym, złotym, turkusowym lub zielonym. Kompozycje kolorystyczne w biustonoszu Diorella połączone z kształtną zbierająca miseczką stanika powodują, że duży biust jest w tym biustonoszu piękny.    Więcej>>>     .