DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !
  • Miseczka G

image

Biustonosze G

image

Miseczka G

Biustonosze G Rozmiary staników z miseczką G 

Miseczka G stanika, to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 22 - 24 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka G to bardzo duży rozmiar biustu. Tej wielkości biust potrzebuje specjalnej konstrukcji w biustonoszu i dobrego wzmocnienia. W ofercie naszego sklepu biustonosze G to biustonosze producenta Lanny Mode. Jako jeden z nielicznych zajmuje się szyciem biustonoszy w dużych rozmiarach. Sprawdzona marka, wysoka jakość i niska cena. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze G są naprawdę dobre. 

Biustonosze Duże rozmiary G Szerokie Ramiączka


Biustonosze G, które mamy w ofercie posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biusty nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. Ramiączka w naszych stanikach G  są nie odpinane. Wzmocnienia często są tylko na wysokości ramienia w formie szerokiej podkładki, a na tyle się zwężają. 

Biustonosze Rozmiar G Szerokie zapięcia

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają prawie wszystkie biustonosze z rozmiarem G. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędną koniecznością dla komfortu noszenia rozmiaru G.