• Miseczka G

Biustonosz miseczka G

Rozmiar Stanika G

Biustonosze G. Sklep internetowy posiada w ofercie biustonosze z miseczką G. Są to biustonosze półmiękkie i biustonosze G miękkie. Solidne wzmocnienie w miseczkach stanika pozwala dobrze trzymać biust z rozmiarem miseczki G. Wszystkie biustonosze G znajdują się na tej stronie sklepu. 

miseczka stanika GMiseczka G

Biustonosze G, Rozmiary staników z miseczką G 

Miseczka G stanika, to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 28 - 32 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka G to bardzo duży rozmiar biustu. Tej wielkości biust potrzebuje specjalnej konstrukcji w biustonoszu i dobrego wzmocnienia. W ofercie naszego sklepu biustonosze G to biustonosze producenta Lanny Mode. Jako jeden z nielicznych zajmuje się szyciem biustonoszy w dużych rozmiarach. Sprawdzona marka, wysoka jakość i niska cena. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze G są naprawdę dobre. Zobacz też  inne miseczki staników

Biustonosze Duże rozmiary G Szerokie Ramiączka


Biustonosze G, które mamy w ofercie sklepu posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biusty nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. W naszych rozmiarach G, biustonosze mają szerokie ramięczka. Wzmocnienia często są tylko na wysokości ramienia w formie szerokiej podkładki, a na tyle się zwężają. 


Biustonosze Rozmiar G Szerokie zapięcia

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają prawie wszystkie biustonosze z rozmiarem G. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędną koniecznością dla komfortu noszenia rozmiaru G.