DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !!!
  • Biustonosze rozmiary D

image

Biustonosze D

image

Staniki rozmiary D

Rozmiary stanika D. Miseczka D to biustonosz w którym różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 18 cm. Dokładna instrukcja jak to obliczyć jest w zakładce " Jaki rozmiar ? ", czyli na naszym blogu. Staniki z miseczką D w naszym sklepie są przeważnie usztywniane, ale półmiękkie też. Wszystkie biustonosze rozmiar D są na tej stronie. 

 

image

Stanik D Usztywniany

Stanik D usztywniany w ofercie sklepu to stanik, który ma miseczki zrobione z cienkiej ale sztywniejszej pianki. Podstawą miseczki stanika jest zgrzewana i formowana na gorąco pianka z bawełnianym materiałem, który znajduje się w wewnętrznej strony stanika, tej przy skórze. Taki rodzaj miseczek jest obecnie najbardziej popularny. Wszystkie staniki usztywniane na D, które mamy w sklepie są wysokiej jakości i długo sie w nich chodzi zanim się zniszczą. Na zdjęciu powyżej stanik - wewnętrzna strona miseczki formowanej technologią zgrzewania.

 

image

Stanik D push-up

Stanik D push-up to stanik, który ma w miseczce podkładkę. Na zdjęciu pokazuję jak teraz wyglądają push upy w rozmiarach D. Nie jest on duży. Push up w staniku D ma za zadanie podnieść biust do góry, ale nie po to żeby go mega powiększyć lecz zebrać i podnieśc to co uległo grawitacji. Z reguły push up jest mały w miskach D. Inne rodzaje push upów  są przy rozmiarach mniejszych jak A czy B - tam są rzeczywiście duże. Taki push up przy miseczce D dobrze się sprawdzi wtedy gdy chcemy wyrównać proporcje swojej figury. Bardziej podniesiony biust całość figury zmienia proporcje i możemy optycznie ukryć np zbyt duże oponki w talii. Poza tym ten kawałeczek push upa gdy zbierze biust z boków spod pachy, to fajnie wyeksponuje się dekolt. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu i indywidualnych preferencji. W każdym razie staniki na D z push upem u nas są.

 

image

Stanik D koronkowy

Koronkowe biustonosze D to miseczki pokryte koronką z zapięciem pod biustem gładkim lub koronkowym. Mamy duży wybór koronkowych staników. Mniejszością są natomiast staniki gładkie na miseczkach w rozmiarach D. Jest ich mniej. Koronkowe staniki bywają dość często dwukolorowe. Na miseczkach mają wtedy podbicie w innym kolorze, które powoduje, że wzór koronki jest ładnie wyeksponowany i dodaje uroku stanikowi.  

image

Stanik D szerokie boki 

Szerokie boki na zapięciu pod biustem w rozmiarach D pozwalają ładnie zakryć fałdy i oponki, które tworzą się przy miękkiej tkance podskórnej. Niestety nikt nie jest doskonały i należy sobie w tym pomóc. Nie wszystkie staniki w rozmiarach D mają szerokie boki. Niektóre są wąskie. Te staniki, które mają szerokie boki w większości przy zapięciu są zwężone. Pozwala to na łatwiejsze zapinanie stanika i zapięcie nie zakrywa pleców. Jest to praktyczne dla osób niższego wzrostu. Takie rozwiązanie w konstrukcji stanika jest świetne i wygodne. Prezentowany stanik na zdjęciu powyżej ma szerokie boki, które są wykonane z miękkiej elastycznej dzianiny. Kupując stanik należy zwrócić uwagę na to jaka jest elastyczność zapięcia w obwodzie pod biustem. Koronkowe zapięcie pod biustem jest mniej uciągliwe. 

image

Biustonosz D koronkowe zapięcie pod biustem

Koronkowe zapięcie pod biustem jest elementem ozdobnym w staniku. Jest niezastąpiony w kobiecych stylizacjach. Czasami bluzka czy sweterek jest lekko prześwitująca, wtedy taki stanik jest super rozwiązaniem. Koronkowy biustonosz to podkreślenie kobiecości, subtelna zabawa fakturą, elegancją i seksapilem.