• Miseczka D

biustonosze rozmiar d

Rozmiar Stanika D

Biustonosz, stanik D to miseczki na większy rozmiar biustu. Biust rozmiar D jest to jeden z większych rozmiarów, ale nie największy. Miseczka D ma wymiary 18 cm. W ofercie sklepu biustonosze D posiadają miseczki usztywniane oraz miseczki z wkładką push–up. Wszystkie rozmiary stanika D znajdziesz na tej stronie sklepu. 


miseczka D, ile cm, wymiary

Miseczka D, ile cm? wymiary

Jakie wymiary ma miseczka stanika oznaczona literą D? Miseczka D to duży biust. To biustonosz, w którym różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 18 cm. Jest to rozmiar dla pań o większym biuścieMiseczka stanika, jak zmierzyćAby dokładnie dobrać rozmiar miseczek, należy zmierzyć obwód w biuście i obwód pod biustem. Obliczamy miseczką, odejmując od obwodu w biuście obwód pod biustem. Obwód pod biustem to obwód  pod miseczkami stanika (pod dolną częścią biustu). Różnica 18 cm to wymiar miseczek D. Dokładna instrukcja jak obliczyć swój rozmiar miseczki dla swojego biustonosza jest w zakładce Menu-Kalkulator lub na naszym blogu. Kalkulator rozmiaru jest bardzo wygodny, bo nie trzeba szukać wymiaru w tabeli rozmiarów. Staniki z miseczką D w naszym sklepie to modele biustonoszy usztywnianych, pół usztywnianych, modele typu push up. Oferta wszystkich biustonoszy z rozmiarem miseczek D znajduje się na tej stronie. Jeśli szukasz biustonosza z rozmiarem miseczek D, to jesteś we właściwym miejscu.


Jakie są rodzaje miseczek D?

Rodzaje miseczek D

 

Miseczka usztywniana na biust D


Biustonosz D usztywniany w ofercie sklepu to biustonosz, który ma miseczki zrobione z cienkiej, ale sztywniejszej pianki. Podstawą miseczki stanika jest zgrzewana i formowana na gorąco pianka z bawełnianym materiałem, który znajduje się w wewnętrznej strony stanika, tej przy skórze. Każdy rozmiar biustonosza ma swoje ulubione typy miseczek. Miseczka usztywniana jest chętnie noszona, bo naturalnie modeluje biust. Wszystkie biustonosze usztywniane na D, które mamy w ofercie sklepu są wysokiej jakości i długo się w nich chodzi, zanim się zniszczą. Na zdjęciu powyżej wewnętrzna strona miseczki stanika formowanej technologią zgrzewania.

 

 

Miseczka D push up

Miseczka D push up


Biustonosze rozmiary D mają w miseczkach push up. Biustonosze na duży rozmiar D z Push-upem mogą mieć małą wkładkę, która lekko podtrzymuje biust. Dostępne są również w naszych sklepach biustonosze na rozmiary D z fajnym dużym push upem, który mocno zbiera i podnosi biust do góry tworząc fajny dekold. Jest 75d, 90d, 95d, 100d. Stanik D push-up to stanik, który ma w miseczce podkładkę. Na zdjęciu pokazuję, jak teraz wyglądają push upy w rozmiarach D. Nie jest on duży. Push up w staniku D ma za zadanie podnieść biust do góry, ale nie po to, żeby mega powiększyć, lecz zebrać i podnieść piersi. Z reguły w miseczkach D push up jest mały. Inne rodzaje wkładek push up są przy rozmiarach miseczek A czy B, tam są zdecydowanie większe. Push up przy miseczce D dobrze się sprawdzi wtedy, gdy chcemy wyrównać proporcje swojej figury. Bardziej podniesiony biust zmienia proporcje i możemy optycznie ukryć np. zbyt duże oponki w talii. Poza tym ten kawałeczek push upa, gdy zbierze biust z boków spod pachy, pięknie wyeksponuje się dekolt. Wszystko oczywiście jest kwestią gustu i indywidualnych preferencji. Sprawdź nasze modele biustonoszy push up z miseczką D. 

 

miseczka D koronkowa

Miseczka D koronkowa

Koronkowe miseczki w rozmiarze stanika D, to miseczki pokryte koronką z zapięciem pod biustem gładkim lub koronkowym. Zaliczają się do nich biustonosze D z usztywnioną miseczką oraz biustonosze D z miękką miseczką. W ofercie sklepu mamy duży wybór biustonoszy koronkowych. Mniejszością są natomiast biustonosze gładkie na miseczkach w rozmiarach D. Jest ich mniej. Koronkowe staniki bywają dość często dwukolorowe. Na miseczkach mają wtedy podbicie w innym kolorze, które powoduje, że wzór koronki jest ładnie wyeksponowany i dodaje uroku stanikowi.


 

 

 

miseczka D z szerokim zapięciem

 

Biustonosz miseczka D z szerokim zapięciem


Szerokie boki na zapięciu pod biustem w rozmiarach D pozwalają ładnie zakryć fałdy i oponki, które tworzą się przy miękkiej tkance podskórnej. Niestety nikt nie jest doskonały i należy sobie w tym pomóc. Nie wszystkie staniki w rozmiarach D mają szerokie boki. Niektóre są wąskie. Te staniki, które mają szerokie boki w większości przy zapięciu, są zwężone. Pozwala to na łatwiejsze zapinanie stanika i zapięcie nie zakrywa pleców. Jest to praktyczne dla osób niższego wzrostu. Takie rozwiązanie w konstrukcji stanika jest świetne i wygodne. Prezentowany stanik na zdjęciu powyżej ma szerokie boki, które są wykonane z miękkiej elastycznej dzianiny. Kupując stanik, należy zwrócić uwagę na to, jaka jest elastyczność zapięcia w obwodzie pod biustem. Koronkowe zapięcie pod biustem jest mniej ciągliwe. 


 

miseczka D z koronkowym zapięciem

Biustonosz miseczka D z koronkowym zapięciem pod biustem


Koronkowe zapięcie pod biustem jest elementem ozdobnym w staniku. Jest niezastąpiony w kobiecych stylizacjach. Czasami bluzka czy sweterek jest lekko prześwitująca, wtedy biustonosz D z koronkowym zapięciem jest super rozwiązaniem. Koronkowy biustonosz to podkreślenie kobiecości, subtelna zabawa fakturą, elegancją i seksapil.