• Miseczka E

Rozmiar stanika E

Rozmiar Stanika E

Biustonosz z rozmiarem miseczki E to duży rozmiar. W tych miseczkach różnica między obwodem w biuście a obwodem pod biustem wynosi ok. 20 cm. To głębokie miseczki. Odpowiednio dopasowany biustonosz potrafi pięknie wyeksponować zalety dużego biustu. W ofercie sklepu internetowego biustonosze E  są  z miseczką miękką i półmiękką. Wszystkie dostępne są na tej stronie.

miseczka E wymiary

 Miseczka E wymiary

Miseczka E to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 18 - 20 cm, to są wymiary miseczki E. To jedna z większych miseczek w staniku, ale nie największa. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka E to duży rozmiar biustu i wymaga on odpowiedniego biustonosza. W ofercie sklepu internetowego biustonosze E to biustonosze producenta Lanny Mode czasam, lecz mniej są modele usztywniane. Lanny Mode jako jeden z nielicznych producentów zajmuje się szyciem biustonoszy w dużych rozmiarach. Sprawdzona marka, wysoka jakość i niska cena. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze miseczek E są naprawdę dobre.

 

Biustonosze miseczka E szerokie ramiączka

Biustonosze E, które mamy w ofercie posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biusty nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. Ramiączka w naszych stanikach E są nie odpinane. Wzmocnienia często są tylko na wysokości ramienia w formie szerokiej podkładki, a na tyle się zwężają. 


Biustonosz miseczka E z szerokim zapięciem

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają prawie wszystkie biustonosze z rozmiarem E. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędną koniecznością dla komfortu noszenia rozmiaru E. Szerokie zapięcie oznacza też, że biustonosz ma z tyłu zapięcie na 2 lub 3haftki. 

biustonosz miseczka E z szerokim zapięciem 

Miseczka E