DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !
  • Miseczka E

Biustonosze E

image

 Miseczka E wymiary

Miseczka E to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 18 - 20 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka E to duży rozmiar biustu i wymaga on odpowiedniego biustonosza. W ofercie naszego sklepu biustonosze E to biustonosze producenta Lanny Mode, czasam lecz mniej są modele usztywniane.. Lanny Mode jako jeden z nielicznych producentów  zajmuje się szyciem biustonoszy w dużych rozmiarach. Sprawdzona marka, wysoka jakość i niska cena. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze E są naprawdę dobre.

Biustonosze Miseczka E Szerokie Ramiączka

Biustonosze E, które mamy w ofercie posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biusty nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. Ramiączka w naszych stanikach E są nie odpinane. Wzmocnienia często są tylko na wysokości ramienia w formie szerokiej podkładki, a na tyle się zwężają. 


Miseczka E

Szerokie zapięcia

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają prawie wszystkie biustonosze z rozmiarem E. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędną koniecznością dla komfortu noszenia rozmiaru E. Szerokie zapięcie oznacza też, że biustonosz ma z tyłu zapięcie na 2 lub 3haftki. 

image 

Miseczka E