Biustonosze tanie, czy są dobre ? 

Czasem sie zastanawiamy czy tani stanik jest dobry i czy warto go kupić. Sprzedaję staniki od ponad 20 lat, taki mam zawód. Kilka moich spostrzeżeń na temat tanich staników. Wśród klientów i w internecie zakorzenił się utarty mit, że tanie staniki ze straganów są złe. Nie jest to prawda. Rozpowszechnianie tego mitu jest reakcją obronną sklepów oferujących drogą bieliznę. Bo trzeba klientowi wytłumaczyć dlaczego mają drogo. A jak jest naprawdę ? Czy tanie staniki są warte naszej uwagi ?

Nie do końca jest prawda,że tanie biustonosze są złej jakości. Kiedyś może tak było ale w chwili obecnej wszystko sie pozmieniało. Biustonosze, które są sprzedawane w niskich cenach to efekt tego, że producenci posiadają dużą konkurencję. Przez to nie podnoszą swoich cen. Oznacza to że biustonosz, który kosztuje 25 - 30 zł nie jest złym biustonoszem, Przeciwnie, może być wysokiej jakości i służyć nam długo.

Po czym poznać że tani biustonosz jest dobry ?

Nie mając w praktyce do czynienia z biustonoszami trudno to określic. Tak jest w każdym zawodzie. Nie znając się na tynkowaniu nie wiemy która zaprawa jest dobra. A fachowiec wie, że tani tynk wytrzymuje lata.
Jak więc jest ze stanikami ?

Jak poznać który tani stanik jest zły ?

Zasada podstawowa, sprawdzona od wielu lat, nie zawodna. Trzeba biustonosz wziąść do ręki i wyczuć jak jak sie zachowuje podczas dotyku. Miseczki stanika, które są w dotyku papierowe, sztywne - są to gorszej jakości staniki. Na przykład jesli trzymamy w ręku biustonosz i mamy wrażenie że miseczka jest sztywna / nawet jesli nie jest gruba/ i mamy wrażenie że trzymamy kawałek tektury, to ten element mówi o złej jakości stanika. Analogicznie w przypadku biustonoszy push up na małe rozmiary biustu. Ten gorszej czy złej jakości push-up będzie wyglądał jak sztywna, twarda kulka. Często ta sztywna twarda kulka nie ma ładnego zaokrąglenia miseczki tylko tworzą się tzw czubki. Powodem tego jest gorszej jakości gąbka, twarda i zbita. Taka gąbka po praniu prawdopodobnie zniekształci miseczkę stanika, a zakładając na siebie taki push-up będziemy miały wrażenie że mamy przed sobą wypchany pod brodę biust.

Jak wygląda biustonosz tani i dobry ?

Podaję instrukcję jak ocenić że tanie biustonosze są dobre!!!
Biustonosz dobry, który jest tani przede wszystkim bierzemy w ręke i dotykamy. Jeżeli miseczki stanika posiadają sprężystość, miękkość i elastyczność, nie mają znamionów sztywnego papieru to jest tani i dobry stanik. Dobrze jest wygiąć miseczkę w kilka stron, jeśli wróci do swojej pozycji wyjściowej przed wygięciem, to oznacza ze jest zrobiony z dobrych materiałów, z dobrej gąbki która nie odkształci się zaraz po praniu. Taki biustonosz można kupić.

Gdzie kupić tanie dobre biustonosze ?

Gdzie można kupić tanie biustonosze i jednocześnie dobre ? Dobre biustonosze kupisz w naszym sklepie internetowym Bielizna329.pl. Nauczeni doświadczeniem i wieloletnią praktyką posiadamy biustonosze tylko dobre jakościowo. W ofercie mamy staniki w niskiej cenie, tanie i dobre. Wieloletnia praktyka w branży bieliźnianej pozwala nam w dobry sposób segregować jakośc biustonoszy i proponować tylko to co dobre.
Dla przykłady zacytuję opinię wstawioną na mapach Google przez jedną z naszych klientek.

Migotka Mi

rok temu

Już od 9 lat używam bieliznę zakupioną w tym sklepie i w dalszym ciągu posiadam komplety bielizny z przed 9 lat które są nie do "zdarcia". W dalszym ciągu wyglądają bardzo dobrze ( pokusiłabym się nawet o stwierdzenie że nic się nie zmieniły zachowując swoją formę i nie tracąc koloru.
Dodatkowo fachowa i profesjonalna sympatyczna obsługa z wieloletnim doświadczeniem , posiadająca ogromną wiedzę która naprawdę słucha uważnie klientów i potrafi odpowiednio dopasować produkty do potrzeb swoich klientów.

Inne wpisy na blogu :

Jak prać biały stanik ?
Jak kupić stanik przez internet ?
Jak dobrać rozmiar stanika ?
Biustonosze duże rozmiary

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza