Lanny Mode Duże Rozmiary! 

Biustonosze Lanny Mode to przede wszystkim miękkie i półmiękkie staniki na większe rozmiary biustu. Większość z nich jest lekko wzmocniona w dolnej części miseczek. Jakie są staniki Lanny Mode ? Miseczki tych biustonoszy są przystosowane do dużego biustu. Producent w perfekcyjnie doskonały sposób szyje każdą wielkość miseczek stanika. 


Lanny Mode duże rozmiaryProducent biustonoszy Lanny Mode zajmuje się rozpieszczaniem biustów dużych rozmiarów. Piękne koronki, hafty i modele zachwycają. I dobrze, bo trudno znaleść na rynku bieliźnianym coś ładnego na duży biust. Mamy w ofercie Lanny Mode rozmiary staników D, E, F, G, i H, które swoją atrakcyjnością i pięknym kuszącym wzornictwem niczym nie odbiegają od tych mniejszych. Rozmiary miseczek okreslanych w biustonoszu są oznaczone literką np. D, E, F itd. Aby obliczyć swój rozmiar miseczek należy od obwodu w biuście odjąć obwód pod biustem. Ten wynik należy sprawdzic w tabeli. Każda ilosc tych centymetrów ma swój onośnik do odpowiedniej literki. Więcej na ten temat jest w artykule https://bielizna329.pl/blog/jak-dobrac-rozmiar-stanika


biustonosze lanny mode duże rozmiary


Lanny Mode miseczka D


Miseczka stanika z rozmiarem D nie jest duża, niby jest ale są większe, dlatego twierdzę, że nie jest duża. Miseczka D to różnica w obwodach 18-20 cm. Jeśli taką mamy miseczkę to Lanny mode proponuje nam biustonosze lekko usztywniane i miekkie. Rozmiarówka pod biustem staników Lanny Mode przy miseczce D jest zawsze taka sama i zaczyna się od 75 cm, potem 80cm, 85cm, 90cm, 95cm. Są to obwody pod biustem, które bez względu na fason i model biustonosza są cały czas te same. Jeśli więc któraś kobieta ma pod biustem większy rozmiar a biust z miseczką D to w stanikach Lanny Mode nie znajdzie swojego rozmiaru. Alternatywą mogą być biustonosze usztywniane z innych firm. W naszym sklepie dostepne są staniki 95D, 100D i jest ich sporo.

Zobacz staniki D. 
https://bielizna329.pl/biustonosze-miseczka-d

biustonosz lanny mode duże rozmiary
Biustonosze Lanny Mode w sklepie :
https://bielizna329.pl/biustonosz-lanny-mode-sklep

Inne artykuły na Blogu : 

Jak prać stanik push-up ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-up

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza


Idealne piersi, fakty i mity!
https://bielizna329.pl/blog/idealne-piersi-fakty-i-mity

Dlaczego fiszbiny wychodzą ?
https://bielizna329.pl/blog/fiszbiny-wychodza-jak-sobie-radzic

Dobre biustonosze !
https://bielizna329.pl/blog/dobre-biustonosze

Biustonosz Push-up wady i zalety!
https://bielizna329.pl/blog/biustonosz-push-up-wady-i-zalety