Idealne piersi – fakty i mity ! 


Idealne to duże czy małe ? Okrągłe ? czy zwisające ? aż strach zapytać " młode czy stare ? ". Co myślą na ten temat mężczyźni ? Czy kobiety myślą podobnie ? Ciekawy artykuł ! Zapraszam !

Idealne piersi, to jakie? Jaki mają kształt, jaką wielkość? A idealne włosy, albo sukienka, to jakie? Każdy z nas ma inne preferencje i oczekiwania dotyczące różnych rzeczy. Nie inaczej jest z biustem. Owszem, media kreują wizerunek doskonałego biustu, ale przecież nie każdy z nas podpisze się pod nim. Jedni mężczyźni wolą puszyste panie z dużym biustem, a inni oglądają się za bardzo szczupłymi z małymi piersiami. Tak samo kobiety. Te, które mają obfity biust, często chciałaby go zmniejszyć i na odwrót.

Idealny biust według mężczyzn

Niedawno oglądałam filmik, który prezentował pogląd mężczyzn na tą sprawę. Każdy z panów narysował inny biust, jako ten wymarzony u swojej partnerki. To naturalne, że skoro jedni wolą brunetki, a inni blondynki, to i zdania na temat piersi są podzielone. Co ciekawe, każdy z nich stwierdził, że może i miło patrzy się na okrągłe, jędrne biusty, ale żaden nie chciałby, żeby jego partnerka była posiadaczką sztucznych piersi.Jaki z tego morał? Wybij sobie z głowy, że nie jesteś idealna, bo odbiegasz wyglądem od wyretuszowanej modelki z okładki gazety.
Pracując wiele lat w branży zrozumiałam, że to, co uważamy za swoje wady jest zupełnie naturalne. O czym mówię?

Asymetria piersi jest zupełnie naturalna

Czy wiedziałaś, że każda z nas ma asymetryczne piersi? To znaczy, że jedna jest zawsze chociaż odrobinę większa od drugiej. To naturalne, ponieważ nasze ciało nie jest symetryczne. Wystarczy zrobić test na oku. Przyłóż dłoń zakrywając jedną część twarzy, a później powtórz to z drugą stroną i porównaj obie połówki. Wynik tego prostego eksperymentu może Cię zaskoczyć! To samo dotyczy piersi. U niektórych Pań ta różnica sięga nawet dwóch rozmiarów! Odpowiedni rozmiar dobieramy zawsze pod kątem większej piersi. Biustonosze push up potrafią ukryć asymetrię. Dostępne są w naszym sklepie tutaj: https://bielizna329.pl/staniki-push-up

Rozmiar piersi a miesiączka

Kupiłaś nowy, idealnie dopasowany biustonosz, a po tygodniu Cię uwiera? Może to być spowodowane tym, że mierzyłaś go w dwóch różnych cyklach miesiączki. W niektórych dniach miesiąca twój biust waha się w przedziale dwóch rozmiarów.
Nie ważny rozmiar, kształt, czy rozstaw piersi – idealny biust to taki, który jest zadbany i ubrany w doskonale dobraną bieliznę. Jeśli nie wiesz jaką wybrać dla siebie – służymy pomocą i doświadczeniem.

Jak zdaniem kobiet wyglądają idealne piersi ? 

Zobaczmy kobiecy sposób myślenia :)

Inne artykuły na Blogu :

Jak prać stanik Push-up :
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-up

Dlaczego fiszbiny wychodzą ?
https://bielizna329.pl/blog/fiszbiny-wychodza-jak-sobie-radzic

Push-up w kształcie RĄCZKI !
https://bielizna329.pl/blog/push-up-w-ksztalcie-raczki

Biustonosz Push-up Wady i Zalety!
https://bielizna329.pl/blog/biustonosz-push-up-wady-i-zalety

Kalkulator rozmiaru biustonoszy
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza