Mały biust a biustonosz push-up - wady i zalety !  

 

Małe jest piękne - to powiedzenie zna chyba każdy z nas. Śmiało możemy je przypisać do wielu rzeczy. Bardzo często też tego powiedzenia używa się, kiedy określamy biust. Wbrew pozorom, kobiety, które martwią się, że rozmiar biustonosza, który noszą jest za mały, że powinny jakoś powiększyć swój biust, nie mają absolutnie żadnych podstaw do zmartwień. Biust - nawet bardzo mały - można w bardzo prosty sposób optycznie powiększyć i to bez konieczności wykonywania operacji plastycznych. Sposobem na to jest dobranie odpowiedniego biustonosza. Najlepiej, w przypadku małych biustów, sprawdza się stanik typu push-up

Biustonosz push-up - dla kogo?

Pierwszym i najważniejszym pytaniem, które należy sobie zadać, kiedy mówimy o biustonoszu typu push-up, jest to, dla kogo ten rodzaj biustonosza jest przeznaczony. Prawdą jest, że biustonosz push-up najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet o małym biuście. Specjalne, odpowiednio wyprofilowane poduszki, które stanowią podstawę konstrukcji biustonosza push-up nie tylko powiększą biust, ale też nadadzą mu odpowiedni kształt. Biust stanie się zatem bardziej seksowny oraz większy. To, co jest kluczowe, jeśli chodzi o biustonosz typu push-up, to fakt, że owszem, powiększy on optycznie nasz biust, ale do rozmiaru, który będzie wyglądał naturalnie.

Biustonosz push-up - jaka miseczka?

Skoro wiemy już, że biustonosze typu push-up są dedykowane dla kobiet o małym biuście, pora zastanowić się, jaka miseczka będzie do tego rodzaju staników najlepsza. Małe rozmiary, jeśli chodzi o biustonosze, zaczynają się od miseczki a - i ta też jest dedykowana dla biustonoszy push-up. Nie oznacza to jednak, że miseczka b czy nawet c nie sprawdzi się w przypadku biustonosza push-up. Sprawdzi się, z tą tylko różnicą, że efekt, który osiągniemy, nie będzie tak wyraźny, jak ma to miejsce w przypadku małych rozmiarów biustu. Warto jednak podkreślić, że biustonosz z miseczką a czy b, zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w wersji push-up.

 

Wady biustonoszy push-up - czy w ogóle jakieś są?

 

Jak każdy rodzaj bielizny, tak i biustonosze push-up posiadają swoje wady. Przede wszystkim, musimy bardzo zwracać uwagę na to, jak są one profilowane. Poduszki, które są odpowiedzialne za efekt optycznego powiększenia biustu powinny dobrze przylegać do piersi. Ważne jest także to, aby jej nie uciskały, tylko układały się - jak dłoń, która obejmuje pierś. Bardzo ważne jest także to, z jakiego materiału wykonane są biustonosze push-up. Materiał musi być delikatny i w żadnym wypadku nie powinien podrażniać delikatnej skóry piersi. Zdecydowanie największym zagrożeniem, jeśli chodzi o biustonosze push-up jest jednak nieumiejętne ich dopasowanie. Jeśli nie wiemy, jaki rozmiar będzie dla nas najlepszy, koniecznie powinnyśmy udać się do profesjonalnej brafitterki, która pomoże nam dobrać odpowiedni rozmiar tego rodzaju biustonosza.

 

Wad, jeśli chodzi o staniki typu push-up jest zatem bardzo mało a z większością jesteśmy sobie w stanie poradzić m.in poprzez świadomy i przemyślany wybór takiego biustonosza. Dobierając go w odpowiedni sposób, możemy osiągnąć tylko i wyłącznie korzyści, jeśli chodzi o wygląd naszego biustu, jak również i nasze samopoczucie.Mega Push up Miseczka B


Push Up miseczka A