DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !!!
  • Biustonosze rozmiar A

image

Biustonosze A

image

Stanik A  Push-Up 

Stanik A, czyli na mały biust z wkładką w miseczce, która powiększa to stanik Push Up. Push-up czyli magiczna wkładka, która czyni cuda. Rodzaje push upów są różne. W sklepie oferujemy push upy zrobione z gąbki, push upy z silikonowym wypełnieniem. Push-up silikonowy ma wewnątrz płyn o konsystencji żelowej. Jest miękki, sprężysty i wygodny w noszeniu. Wygodny jest także ten zrobiony z wypełnienia gąbkowego. W obecnych czasach firmy produkujące staniki robią to dobrze i bez obaw można nosić gąbkowe push-upy. 

image

Stanik A silikonowy Push-up

Biustonosz push-up z silikonowymi wkładkami jak już wspomniałam jest sprężysty i wygodny. Cechą charakterystyczną takiego push-upa jest okrągła miseczka. Okrągła miseczka czyli taki kształt misek stanika, który nie ma czybków. Kiedy staniesz wyprostowana w biustonoszu i spojrzysz się na swój biust z góry to okrągłość piersi w staniku nie posiada wystających szpiców. Jest łagodnie okrągła. 

Modele biustonoszy A są bardzo różne. W sklepie internetowym posiadamy modele z koronkami na całym biustonoszu, lub łączone z koronką jako element ozdobny przy ramiączkach, na dekolcie lub na zapięciach.

image

Biustonosze A usztywniane

Stanik A z usztywnianą miseczką to taki, który nie ma wielkiego push-upa a jego miseczka jest lekko wypełniona gąbką o równej grubości. Są to staniki robione technologią zgrzewania na gorąco. Są cienkie, miękkie i nie powiększają naturalnych kształtów rozmiaru A.

 

Biustonosze Hn&Bn Push-up