Oblicz rozmiar biustonosza! 

Kalkulator rozmiarów biustonoszy to wygodny sposób na obliczenie rozmiaru biustonosza. Jeśli chcesz dobrze dopasować rozmiar stanika do biustu, to skorzystaj z internetowego kalkulatora. Sprawdź swój aktualny rozmiar stanika ! Potrzebne będą dwa wymiary:
-obwód pod biustem mierzony ciasno,
-obwód w biuście mierzony luźno.
Wynik pokazuje, jaki masz rozmiar stanika.


Kalkulator biustonosza


 

 
Jak się mierzyć ?

Obwód pod biustem.

Obwód pod biustem mierzymy miarą krawiecką w miejscu zaraz pod piersiami. Centymetr miarki należy docisnąć do ciała, ponieważ biustonosz zawsze się rozciąga. Żeby rozmiar stanika obliczyć prawidłowo, pomiar powinien być wykonany na wydechu. Centymetr powinien znajdować się poziomo, na tej samej wysokości z przodu i z tyłu.

Obwód w biuście.

Mierząc obwód w biuście najlepiej zrobić to w miękkim lub usztywnianym biustonoszu, który podtrzymuje biust, ale go nie powiększa. Aby wynik był dokładny, należy lekko pochylić się do przodu. Piersi trzeba zmierzyć w najszerszym miejscu, w okolicy brodawek. Miara nie może uciskać, powinna luźno przylegać do ciała. 

OK. Masz rozmiar stanika, to może mamy to, czego szukasz. Sprawdź ofertę biustonoszy dostępnych w Twoim rozmiarze:
miseczka A, miseczka B, miseczka C, miseczka D, miseczka E, miseczka F, miseczka G, miseczka H, biustonosze z miseczką Push-up, biustonosze z miękką miseczką

Ważne!

Kalkulator jest stworzony na bazie obliczeń profesjonalnej brafiterki. Jest dostosowany do biustonoszy dostępnych w naszym sklepie. Sprawdzony i niezawodny. Wyliczony przez kalkulator rozmiar biustu, czyli rozmiar twojego stanika, jest punktem wyjściowy do poszukiwań tego idealnie dopasowanego biustonosza. Należy brać pod uwagę również to, że modele biustonoszy są różne i rozmiar podobny tzw. siostrzany też będzie dobrze leżał.

W razie wątpliwości zalecam kontakt telefoniczny do obsługi sklepu 791 812 690. Po krótkiej rozmowie wspólnie ustalimy, który będzie najbardziej właściwy.

Zobacz aktualne Nowosci w sklepie:


Ciekawostki o rozmiarach stanika

Jak mierzyć pod biustem?
https://bielizna329.pl/blog/rozmiary-stanika-2


Dobieramy rozmiar biustonosza Porady Strony Zdrowia:
https://stronazdrowia.pl/jak-dobierac-biustonosz-by-byl-wygodny

Rozmiary stanika wg Wikipedii 
https://pl.wikipedia.org/wiki/Biustonosz#Rozmiary,_odmiany_i_konstrukcja