• Biustonosz h

Rozmiar Stanika H

Biustonosze H . Sklep internetowy posiada w ofercie biustonosze z rozmiarem miseczek H. Są to biustonosze miękkie. Staniki z miseczką H posiadają wzmocnione, szerokie ramiączka i szerokie zapięcia pod biustem.

Biustonosz Miseczka H

Miseczka H biustonosza, to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi 32-36cm. To duży rozmiar biustu i wymaga dobrego wsparcia. Biustonosze z miseczką H w naszym sklepie są solidne, z mocno wzmocnioną konstrukcją. Polecamy tylko dobre i sprawdzone modele. W szczególności producent Lanny Mode, Diorella, Anfen. 

Staniki H Szerokie Ramiączka

Biustonosze H, które mamy w ofercie posiadają szerokie, wzmocnione ramiączka. Przy dużym ciężarze biustu nie sposób mieć cienkie ramiączko. Po całym dniu chodzenia w biustonoszu zwyczajnie się wrzynają w ramiona. Ramiączka w naszych stanikach H są nie odpinane. Wzmocnienia są na wysokości ramienia.

Biustonosze H Szerokie Zapięcia

Żeby utrzymać duży ciężar niezbędne są szerokie boki w zapięciu stanika. Szerokie boki mają wszystkie biustonosze z rozmiarem H. Czasami dodatkowo są wzmacniane pionową fiszbiną w obwodzie na wysokości pachy. Cała ta konstrukcja jest niezbędna przy dużym biuście H i bardzo pomocna w odciążaniu kręgosłupa.

                                                                                                                                                                       Więcej na .