• Kategorie
  • Szukaj
  • Sklep z bielizną Łódź

sklep z bielizną Łódź

Sklep z Bielizną Damską Łódź

Sklep z bielizną damską i biustonoszami w Łodzi, box 329 Bałucki Rynek. Nasze sklepy z bielizną działają stacjonarnie w centrum Łodzi oraz online: sklep z bielizną damską Bielizna329. Oferujemy pomoc najlepszej brafitterki w Łodzi, oraz usługę przerabiania biustonoszy. 

bielizna damska Łódź

Bielizna Damska Łódź

 

Sklep z bielizną damską w centrum Łodzi w Hali Targowej Bałucki Rynek. Bałucki Rynek to największe i najnowocześniejsze targowisko w województwie łódzkim, na którym sprzedają polscy przedsiębiorcy. Na ok. 400 stoiskach handlowych znajdują się polskie sklepy spożywcze, przemysłowe i odzieżowe. Kupując bieliznę damską na Bałuckim Rynku, wspierasz Polskich Przedsiębiorców i lokalny rynek pracy. Zobacz Wikipedia: Bałucki Rynek / Bałucki Rynek, Wikipedia, wolna encyklopedia/ oraz Bałucki Rynek strona na FB /Hala Targowa Bałucki Rynek | Zapraszamy na świąteczne zakupy | By Bałucki Rynek | Facebook/

 

 Biustonosze damskie sklep z bielizną w Łodzi

Biustonosze staniki sklep Bielizna329  w Łodzi. Jesteśmy Sklepem, który zajmuje się sprzedażą internetową oraz stacjonarną bielizny damskiej oraz biustonoszy damskich. Sprawdź, jaka jest nasza bielizna. Łódź oferuje duży wybór bielizny damskiej, w naszym sklepie znajdziesz wysoką jakość w dobrej cenie. W ofercie sklepu bielizna damska, bardotki, biustonosze, Push Up, biustonosze samonośne, biustonosze duże rozmiary, komplety bielizny, majtki, stringi, bielizna wyszczuplająca, body korygujące sylwetkę, ozdobne paseczki do staników. Oferta sklepu to przede wszystkim biustonosze damskie. Dobieramy rozmiar stanika do rozmiaru biustu klientki. 


Biustonosze z wkładką push up w sklepie z bielizną

biustonosz push up sklep Łódź


Oprócz dużych rozmiarów staników mamy w sprzedaży duży wybór biustonoszy damskich typu push up. Są to biustonosze na biusty w rozmiarach A, B, C . Coraz częściej też pojawiają się push-upy na miseczki D. Biustonosz damski push up na rozmiar D, posiada lekkie podkładki z boku. Wkładki te podnoszą biust do góry i modelują, zbierając do wewnątrz. Nowością jest Push up w kształcie rączki. Wewnątrz miseczki stanika jest gąbka wyprofilowana w kształcie ręki , umieszczona z boku po skosie, która pełni funkcję Push Upa w staniku. To nie koniec asortymentu bielizny damskiej.


Biustonosze sportowe w sklepie z bielizną damską

biustonosze sportowe w sklepie z bielizną


Posiadamy w sprzedaży biustonosze damskie sportowe, biustonosze sportowe miękkie, biustonosze sportowe bawełniane oraz biustonosze sportowe z push-up z mocno trzymającymi pod biustem gumami.


Kolory biustonoszy w sklepie z bielizna damską

kolory biustonoszy w sklepie z bielizną w łodzi

Biustonosze w naszym sklepie to wciąż nowe wzory. Oferta się poszerza i zmienia o nowości, które się pojawiają i są aktualnie modne w bieliźnie damskiej w danym sezonie. Dlatego też różnorodność biustonoszy wciąż ulega zmianie. Posiadamy bardzo szeroką gamę kolorów w stanikach, począwszy od biustonoszy zielonych, różowych, biustonoszy dwukolorowych, biustonoszy haftowanych, biustonoszy koronkowych, skończywszy na biustonoszu gładkim białym lub gładkim czarnym. Dla ułatwienia zakupów zrobiliśmy w sklepie internetowym kategorie wyszukiwania 'szukaj po kolorach'.

Co jeszcze mamy do zaoferowania ? :))


Rodzaje biustonoszy w sklepie z bielizną damską

rodzaje biustonoszy w sklepie z bielizną w Łodzi

 

W ofercie sklepu w Łodzi bielizna damska oraz biustonosze damskie. Rodzaje biustonoszy damskich w ofercie: biustonosze samonośne, biustonosze przyklejane; przyklejane silikonowe, oraz biustonosze przyklejane materiałowe, biustonosze damskie duże rozmiary. W sklepie znajdziesz biustonosze z silikonowym tyłem, biustonosze bez drutów na małe biusty, biustonosze bez drutów i z dużym push-up na małe biusty, biustonosze bardotki; gładkie i koronkowe, biustonosze z mega push up, biustonosze usztywniane, formowane termicznie, na małe rozmiary A, B czy C i na duże rozmiary D, E, F, G. Posiadamy w sprzedaży biustonosze damskie braletki, czyli miękkie koronkowe miseczki o trójkątnym kształcie, biustonosze typu Longline, które pod względem budowy przypominają gorset. Są to miseczki stanika usztywniane lub nie usztywniane, doszyte do szerokiego pasa koronki. Są to biustonosze damskie tzw. mini gorsetowe, bardzo modne w obecnym sezonie 2023r.

 

Rozmiary biustonoszy damskich w sklepie z bielizną


Małe rozmiary biustonoszy mamy od 65 cm w obwodzie pod biustem. Jest to rzadki rozmiar. Kolejnym obwodem w małych stanikach jest 70 cm, potem 75 cm, 80 cm i 85 cm. Rozmiary A i B czasami, ale rzadziej bywają w rozmiarze 90 cm w obwodzie pod biustem. Rozmiary pod biustem biustonoszy C: 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, czasami 100 cm i rzadko 105 cm pod biustem. W biustonoszach na rozmiar D, E, F obwód pod biustem staniki mają w kolejności: 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm, 95 cm, 100 cm, czasami 105 i 110 cm i bardzo rzadko stanik ma 115 cm obwodu pod biustem. Podobnie bywa z rozmiarem miseczki G stanika. Tutaj obwód pod biustem zaczyna się w naszym sklepie od 85 cm pod biustem do 100 - 105 cm pod biustem. W biustonoszach semi soft z firmy Diorella obwód pod biustem jest od 80 cm do 100 cm. Nie robi Diorella na chwilę obecną obwodu 75 cm pod biustem. W stanikach Lanny Mode jest 75 cm.

Co zyskasz, jak kupisz u nas biustonosze ?

 

Jak dobrać biustonosz damski !

dobieranie biustonosza w Łódzi


 Dobieramy rozmiar stanika do rozmiaru biustu. Dopasowany i wygodny stanik jest najważniejszym priorytetem naszego sklepu. Zatem jeśli zastanawiasz się gdzie w Łodzi kupić dobry stanik ? Odpowiem Na Bałuckim. Pośród ogromnej różnorodności, jaką oferują sklepy, pośród licznych wzorów i fasonów biustonoszy nie każdy stanik jest dla każdej kobiety. Służymy w naszym sklepie fachową pomocą. Zajmujemy się indywidualnym dobieraniem biustonosza.Usługa brafitterska dobierania biustonosza w sklepie w Łodzi jest bezpłatna. Jeśli poszukujesz brafitterki w Łodzi to zapraszamy do sklepu stacjonarnego: Łódź, ul Bałucki rynek 1 lok 329. Oferujemy bezpłatne dobieranie biustonosza przez brafitterkę z dużym doświadczeniem. Nawet jeśli kupujesz stanik przez sklep internetowy, będziemy się konsultować telefoniczne czy rozmiar na pewno jest odpowiedni.

Co możesz zyskać jeszcze, kupując w naszym sklepie z bielizną ?

 


 Gdzie w Łodzi jest sklep z bielizną damską?

Sklep stacjonarny z bielizną damską mieści się w centrum Łodzi, Bałucki Rynek, lok 329. Jest to jeden z najlepszych sklepów z biustonoszami w Łodzi. Od 1999 roku profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą biustonoszy i bielizny damskiej. Docenieni przez Halo Łódź jako dobry sklep z biustonoszami; czytaj w linku :https://tulodz.pl/gdzie-udac-sie-po-stanik. Sklep stacjonarny na Bałuckim Rynku czynny jest w godzinach 10-18. Zobacz nasz sklep z bielizną na mapach Google: https://goo.gl/maps/4xBu4vF5xANqFztQ6

 

 

gdzie w Łodzi jest sklep z bielizną damską

 Mamy Kuriera Firmowego i dostarczamy wysyłki bezpłatnie na terenie Łódź

 

Biustonosze Sklep Bielizna damska Łódź film