DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !
  • Miseczka B

Biustonosze B

image

image

 

Miseczka B 

Miseczka B stanika, to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi ok 14 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka B to średnia wielkość, zaliczana raczej do mniejszych biustów. Jest to popularny rozmiar stanika. Często bywa obiektem zazdrości tych pań, które mają miseczkę D lub F. W ofercie sklepu mamy dostępne różne staniki B, w cenie od 28 zł. Dostępne w naszym sklepie internetowym staniki B mają obwody pod biustem 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm - te rzadziej ale też są. 

 Miseczka B Push-Up i Mega Push-up

 

Staniki B z wkładką w miseczce zwaną Push Up to model często poszukiwany przez właścicielki tego rozmiaru. W ofercie posiadamy push upy małe, tzw lekko powiększające i push upy mega duże, które na maksa powiekszają biust. Biustonosz push-up co to znaczy ? to znaczy, że wewnatrz stanika jest wkładka, która zbiera i powiększa biust. Obecnie technologia produkcji wkadek push-up pozwala pefekcyjnie wyprofilować miseczkę stanika i jest on naprawdę nie widoczny, wygodny i trwały. Push- up stał się normą w bieliźnie damskiej i sięgają po niego panie z rozmiarem nie tylko A i B ale też te większe C, D. Biustonosze B bywają takie, które mają szeroki rozstaw misek i takie które mają wąski rozstaw miseczek. Te pierwsze dla pań z  szerszą budową ciała, gdzie biust trzeba pozbierać z boków. W tym przypadku push-up jest niezbędnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem.
Miseczka B Usztywniane

Biustonosz miseczka B usztywniany to taki stanik, którego miseczka nie ma grubego wypełnienia i nie jest miękka. Wybór wzorów i modeli na rozmiary B jest ogromny. Właścicielki biustu B mogą naprawdę poszaleć. 

image

Miseczka B Hn&Bn

 

Miseczka stanika w rozmiarze B jest produkowana przez firmę Hn&Bn. Co to za firma ? Kobiety posiadające rozmiar miseczek B które stawiają na perfekcyjną wygodę napewno już poznały zalety biustonoszy z Hn&Bn. Te biustonosze przede wszystkim są niezwykle wygodne i bardzo oporne na zniszczenia. Nie sposób jest nie wspomnieć o tej firmie w kontekście miseczek B. Dla pań które jeszcze nie testowały modeli biustonoszy Hn&Bn polecam sprawdzić.