• Miseczka B

biustonosz miseczka B

Biustonosze B

Rozmiar stanika B to miseczka małej wielkości. W naszym sklepie biustonosze rozmiar B to staniki z miseczkami usztywnianymi oraz z wkładkami push up. Wszystkie znajdziesz na tej stronie sklepu.

miseczka B jak wygląda

Miseczka B, jaki to rozmiar? 

Czy miseczka B jest duża? Miseczka B to rozmiary stanika gdzie  różnica między obwodem pod biustem a obwodem w biuście wynosi 14 cm. To jest wielkość miseczki nazywana miseczką B. Mówi się, że miseczka B ma 14 cm. Na przykład: biustonosz 75 b to biustonosz dla osoby, która pod biustem ma obwód 75 cm a w biuście obwód 89 cm. Rozmiar 75 cm pod biustem dopuszcza granice +/- 5 cm, uwzględniające rozciągliwość zapięcia w biustonoszu. Jak dobrze obliczyć i sprawdzić rozmiar miseczki wyjaśniamy na blogu link<< tutaj>> , zapraszam do lektury. Obliczoną różnicę obwodów należy sprawdzić w tabeli rozmiarów biustonoszy lub skorzystać z kalkulatora rozmiarów. Miseczka stanika B to średnia wielkość i zaliczana jest do mniejszych. Jest to popularny rozmiar stanika. Często bywa obiektem zazdrości tych pań, które mają miseczkę D lub F. W ofercie sklepu online biustonosze z miseczką B są w cenie od 34 do 40 zł. Dostępne w naszym sklepie biustonosze B mają obwody pod biustem 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm.


 

 Miseczka B push-up i Mega push-up

miseczka b push-up i mega push-up


 Wkładka push up w miseczce B

Staniki B z wkładką w miseczce zwaną Push Up to model często poszukiwany przez właścicielki z biustem B. W ofercie sklepu staniki z małą wkładką w miseczce oraz staniki z mega dużą wkładką. Duża wkładka push w miseczkach stanika B potrafi powiększyć biust o jeden rozmiar. Obecnie technologia produkcji wkładek push-up, pozwala perfekcyjnie wyprofilować miseczkę stanika i jest on naprawdę niewidoczny. Push-up stał się popularnym modelem biustonosza. Sięgają po niego panie z rozmiarem miseczek nie tylko A i B, ale też z rozmiarem biustu C, D. Biustonosze na rozmiar B mają szeroki rozstaw miseczek lub wąski rozstaw miseczek. Kupując biustonosz, warto zwrócić na to uwagę. Staniki z szerszym rozstawem miseczek są dla pań z szerszą budową ciała, u których trzeba zebrać pierś z boku. W tym przypadku biustonosz B z wkładką push-up będzie bardzo praktycznym rozwiązaniem.


miseczka b, biustonosz bBiustonosze Miseczka B Usztywniane

Co to miseczka B usztywniana ? Biustonosz miseczka B usztywniany to stanik, którego miseczka nie ma grubego wypełnienia i nie jest zupełnie miękka. Wybór wzorów i modeli na rozmiary B jest ogromny. Właścicielki biustu B mogą naprawdę poszaleć. 

miseczka B biustonosz usztywniany


Biustonosz Miseczka B Hn&Bn

Miseczka stanika w rozmiarze B jest produkowana przez firmę Hn&Bn. Co to za firma ? Kobiety posiadające rozmiar miseczek B, które stawiają na perfekcyjną wygodę napewno już poznały zalety biustonoszy z Hn&Bn. Te biustonosze przede wszystkim są niezwykle wygodne i bardzo oporne na zniszczenia. Nie sposób jest nie wspomnieć o tej firmie w kontekście miseczek B. Dla pań które jeszcze nie testowały modeli biustonoszy Hn&Bn polecam sprawdzić.