• Prosty zwrot towaru

Biustonosz nie taki - Można oddać.

W sklepie Bielizna329.pl masz 14 dni na odstąpienie od umowy.
Wystarczy wypełnić formularz, który wysyłamy mailem przy każdym zakupie i odesłać bieliznę do nas. W ciągu 14 dni (zazwyczaj krócej) wpłacimy pieniądze na wskazane konto.
Zwracamy pieniądze za towar i koszt najtańszej oferowanej wysyłki do klienta czyli 12,00 zł (§ 10 punkt 8.b. regulaminu sklepu)

Jeśli oddajesz część produktów nie przysługuje Ci prawo zwrotu za przesyłkę (np. kupujesz 4 szt, oddajesz 2 szt zwracamy pieniądze za 2 szt, bez zwrotu za przesyłkę) 
Jeśli kupisz "za pobraniem" i nie odbierzesz paczki ponosisz koszty w wysokości 34 zł. Są to koszty przesyłki w dwie strony: do obiorcy (do Ciebie) oraz do nadawcy, aktualnie jest to 20 zł i 14 zł. 
Jeśli konsument złoży oświadczenie o odstąpieniu od umowy zanim odbierze paczkę, np zakup za pobraniem,  zobowiązany jest do poniesienia kosztów zwrotu towaru do sprzedawcy (klient-sprzedawca), natomiast sprzedawca ponosi koszty przesyłki w pierwszą stronę (sprzedawca-klient) i nie ma prawa żądać zapłaty ceny za towar, ani za przesyłkę do klienta (par 8.h regulaminu sklepu).

Koszt wysyłki zwrotnej przy wymianach i zwrotach ponosi klient.