Dobre Biustonosze !  

Dobre biustonosze to jakie ? Dobre biustonosze to takie które nosimy z przyjemnością. To te z którymi nie możemy się rozstać, to te których nie czujemy bo są niesamowicie wygodne. Jak je znaleźć ? Metodą prób i błędów, bo każda z nas ma inna budowę ciała. To uniwersalna metoda wszystkich poszukiwań. My jako sklep mając na co dzień do czynienia z biustonoszami możemy sugerować i podpowiadać, resztę każda z nas musi zrobić sama.


Więc podpowiadamy.. Opierając się na własnych spostrzeżeniach, wsłuchani w oczekiwania klientek, wpatrujemy się bacznie w modele naszych staników i tak tworzymy ranking dobrych biustonoszy  2021 rok dostepnych w naszym sklepie internetowym Bielizna329. Pokażę hitowe staniki rozmiary A, B, C i D.

Dobre biustonosze na mały biust A


Biustonosze na mały biust, oprócz wygody, klientki przy tym rozmiarze oczekują że biustonosz będzie lekko powiększał biust. Jest to oczywiste i zrozumiałe, bo czemu nie pomóc sobie w prosty i tani sposób - Duży biust bez sklapela ? do tego z przedziałkiem pomiędzy piersiami ? Jasne, też chcę !!!
Które biustonosze są do tego dobre ?  Ten na zdjęciu poniżej :


Dobre biustonosze push-up

Bezwzględnie numer jeden ! Hitowy model !  od wielu lat dostępny w naszym sklepie. Występuje w 4 kolorach. Rewelacyjny push-up, super dobrze znosi pranie w pralce. Jest to biustonosz firmy Hn&Bn. Wkładka push up w tym staniku jest bardzo okrągła, nie jest zgrzana z miseczką, tzn połączona sztywno i na stałę. Od wewnątrz miseczek jest doszyta bawełniana podszewka. To oznacza że bawełna ma kontakt ze skórą. Miseczki posiadają dosyć szeroki rozstaw, a ich kształt ładnie zbiera biust. Po założeniu tworzy się biust o 1 rozmiar większy. Bardzo dobrze uwypukla niewielkie piersi, tworząc miękki okrągły kształt. 
Specjalnie o tym staniku jest osobny artykuł, w tym linku:
https://bielizna329.pl/blog/biustonosz-h-b-push-up Dobre biustonosze na biust B


Biustonosze dobre jakościowo oraz modele najwygodniejsze na miseczkę B. Miseczka B to rozmiar w którym nie zawsze klientki oczekują powiększenia, choć jest wskazane. Dobry biustonosz, to jaki ? Ktoś powiedział, że biustonosz jest jak dobry przyjaciel ! zawsze jest blisko Twojego serca, trudno się z nim rozstać ! Dobry biustonosz to ten, który jest wygodny, oraz czujemy się w nim dobrze. Najlepiej kupowane modele biustonosza na miseczkę B :

Dobre biustonosze
https://bielizna329.pl/miseczka-b/


Dobre Biustonosze rozmiar C

Tutaj w rozmiarze C oczekiwania nabieraja większej perspektywy, a ich rozbierznosc robi się większa. Duża część klientek nie chce push-upa w staniki bo twierdzi że biust jest duży. Jednocześnie duża część kijentek chce push-up w miseczkac bo biust C zebrany i dobrze ogarnięty miseczką zawsze wygląda lepiej. Nasze hitowe modele zbierające na biust C to :

dobre biustonosze rozmiar c
Model biustonosza z żelowym push-upem.Skośnie umieszczony push-up ładnie formuje kształt biustu. Występuje w kilku kolorach. Na każdym modelu z innego kolory jest taka sama drobna koronka. Żelowy push-up sprawia, że stanik jest miękki na miseczkach.

dobre biustonosze rozmiar cNie czuć grubości. Rozmiary tego biustonosza są od 75c do 90c. Elastyczne zapięcie w obwodzie pod biustem pozwala czuć się swobodnie i nie drażni wrażliwej skóry, jeśli ktoś taką ma. Model sprawdzony. Polecam.


Dobre modele staników C bez push-upa :

dobre biustonosze rozmiar C
Atrakcyjne w ostatnim sezonie są biustonosze z ozdobnymi siateczkami lub koronkami na dekolcie wzdłuż ramiączek, lekko wyciągnięte w górę. Taka forma ozdoby biustonosza ma również swoją praktyczną stronę. Sprawdzi się przy piersiach, w których biustonosze mają tendencję do odstawania na górze dekoltu. Będzie elementem maskującym ten defekt. Przy biuście pełniejszym, w którym biustonosz nie odstaje koronka/siateczka naciągnie się i będzie przytrzymywać piersi przed "wyskakiwanem". Na zdjęciu powyżej jeden z takich modeli stanika, rozmiar C, miseczki bez push-upa.

Biustonosze C w naszym sklepie:
https://bielizna329.pl/miseczka-c
Dobre Biustonosze D

Rozmiar D ma zwolenniczki na usztywniane staniki i miękkie. Usztywnianych mamy w sklepie spory wybór. Są modele usztywniane z lekkim push-upem. Pojewił się model stanika z duzym push upem w kształcie rączki. Bardzo dobry model. Push-up jest rozłozony na całej szerokości misek, od dołu. Wygodny dobry stanik. Dobry biustonosz rozmiar D
Dostępny w kilku kolorach, które wciąż pojawiają się w innych odcieniach i wzorach na miseczkach, natomiast forma stanika jest ta sama. Biustonosz ten cieszy się ogromną popularnością wśród pań z większym biustem. 

Biustonosze rozmiar D w naszym sklepie :
https://bielizna329.pl/biustonosze-miseczka-dInne artykuły na blogu :

Jak prać biały stanik 

https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-bialy-biustonosz

Rozmiary stanika 
https://bielizna329.pl/blog/rozmiary-stanika-2

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza


Push-up w kształcie Rączki 
https://bielizna329.pl/blog/push-up-w-ksztalcie-raczki