Ile kosztuje dobry Biustonosz?


Inflacja i ciągłe podwyżki mają wpływ również na ceny biustonoszy.
Ile kosztuje dobry biustonosz w 2022r ?

Odpowiadając na pytanie ile kosztuje dobry biustonosz należałoby w pierwszej kolejności uściślić definicję Dobrego Biustonosza. Co to znaczy dobry? Dla mnie dobry biustonosz to wygodny biustonosz. To biustonosz o atrakcyjnym dla mnie wyglądzie. To biustonosz który nosimy dłuuugo, a nie do drugiego prania. To biustonosz który na moim biuście leży idealnie.

W mysl takiej definicji dobry biustonosz w roku 2022 to wydatek rzędu 34 - 62 złote.
Czynników wpływających na to czy dany biustonosz jest dobry jest wiele. To nie tylko materiały z których został uszyty. Dominującą rolą jest tutaj dobre dopasowanie modelu biustonosza do sylwetki i typu budowy kobiety. Przy dobrym dopasowaniu czujemy się jakby go nie było, bo tak jest wygodny.


Jak dobrze dopasować biustonosz?


Jeśli planujesz zakup w naszym sklepie internetowym i brak ci pewności jaki masz rozmiar, to koniecznie zajrzyj do Kalkulatora Rozmiaru Biustonoszy. Nie jest to przypadkowy kalkulator który coś tam liczy. Kalkulator Rozmiarów który jest zamieszczony na naszej stronie jest efektem obliczeń braffiterki opartych na 22 letnim doświadczeniu i pracy w tym zawodzie. Jest on przystosowany do rozmiarów biustonoszy oferowanych przez nasz sklep  Bielizna329.pl


Kalkulator Biustonoszy znajdziesz tutaj:

https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza