Biustonosz Lanny Mode 11348


Biustonosz Lanny Mode 11348, to nowy model w 2024 roku. Jest to biustonosz miękki na miseczkach, wykonany z delikatnej koronki, z ozdobionymi paseczkami na dekolcie, tzw. Strapsy.

Modne biustonosze lato 2024r


Modne biustonosze wiosna - lato 2024 rok, to biustonosze koronkowe, które podkreślają piękno kobiecego biustu. Niezwykle ekskluzywny koronkowy model oferuje nam w tym roku firma Lanny Mode. Biustonosz 11348 to hit, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. Jest dedykowany dla pań z dużym rozmiarem biustu, od miseczki C do miseczki E.

Miseczki biustonosza wykonane z delikatnej, przezroczystej koronki. Warstwa materiałów na miseczkach jest podwójna. Wierzchnia warstwa to koronka, która jest umieszczona na przezroczystej siatce. Kolorystyka tego modelu stanika to: zieleń połączona z beżowym podbiciem, ecru, czarna koronka z beżowym siateczkowym podbiciem, czerwień z beżowym podbiciem oraz kolor czarny.
Biustonosz 11348 w swoją niezwykłość zawdzięcza ozdobnym strapsom na dekolcie. Strapsy to ozdobne paseczki na dekolcie, które pięknie podkreślają biust. Paseczki są dopinane, oraz posiadają regulację. Można je doskonale dopasować do każdej wielkości piersi.

Ramiączka w biustonoszu 11348 są doszyte, mocne, stabilne / nie wyciągają się/, szerokie na 2 cm. Zapięcie pod biustem, podobnie jak ramiączka jest wykonane solidnie. Te dwa elementy ramiączka i zapięcie, jest podstawą dobrego podtrzymywania biustu. W tym aspekcie producent dołożył wszelkich starań, aby duży biust odczuwał komfort przez cały dzień. Biustonosz dobrze podtrzymuje piersi oraz ładnie przylega na mostku.

Podsumowując możemy śmiało stwierdzić, że model biustonosza 11348 od Firmy Lanny Mode jest najlepszym biustonoszem na duży rozmiar biustu w roku 2024.