100 cm w biuście jaki to rozmiar? 

Obliczając rozmiar biustonosza potrzebujemy dwóch obwodów: obwod w biuście i obwodu pod biustem. W przypadku gdy nasz obwód w biuście wynosi 100 cm, nie ma jednoznacznego określenia jaki to jest rozmiar biustonosza.

Przykładowo: jeżeli mamy w biuście 100 cm a pod biustem 70, to mamy rozmiar miseczek F. Różnica obwodów w tym przypadku wynosi 30 cm.

Natomiast jeżeli mamy w biuście 100 cm, a pod biustem mamy 80 lub 90 cm, wówczas różnica obwodów będzie mniejsza, a to oznacza że będzie również mniejszy rozmiar biustonosza. Mniejszy rozmiar czyli mniejsza wielkość miseczki. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie 100 cm w biuście jaki to rozmiar. Jest to uzależnione od tego jaki mamy obwód pod biustem. Nie da się również obliczyć wielkości rozmiaru biustonosza mając do dyspozycji tylko jeden wymiar, czyli wymiar w biuście. Dobrym sposobem, łatwym i sprawdzonym jest skorzystanie z kalkulatora rozmiaru biustonosza. W kalkulatorze rozmiaru biustonosza musimy wpisać dwa obwody, potem kliknąć oblicz i wyskoczy nam nasz rozmiar, który aktualnie posiadamy. Nie musisz być ekspertem w obliczaniu rozmiaru biustonosza, dlatego że na każdej stronie dobrego sklepu znajdziesz wskazówki jak obliczać swój rozmiar.

Inne artykuły na blogu:

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet