Czym sie różni miseczka B od C. 

Rozmiary biustonoszy posiadają oznaczenia literowe A, B, C, D itd. Są ustawione w kolejności alfabetycznej. Oznaczenie literowe to wielkość miseczek stanika. Oznaczenie literowe B, C oznacza wielkość miseczek i mówi o tym, że miseczka B jest mniejsza od miseczki C. Różnią się wielkością miseczek. Prawidłową wielkość, rozmiarów miseczek powinno sie obliczyć bo warto wiedzieć jaki jest nasz rozmiar. Jak obliczamy rozmiary biustonosza można się dowiedzieć na naszym blogu lub ogólnie w sieci internetowej. Opisów jest wiele więc nie powinno być to problemem.

Czym się różni B od C?

- wielkością miseczki - ogólnie pojętą.
- szerokością rozstawu miseczek, czyli szerokością od pachy lewej do końca pachy prawej.
- B jest mniejsze od C
- różnica wielkości to 2-4 cm w obwodzie mierzonym na biuscie. Zgodnie z zaleceniami obwód w biuście mierzymy w najszerszym miejscu w lekkim pochyleniu. Najlepiej w cienkim staniku, żeby nie powiekszać biustu a wynik żeby był wiarygodny.


Nieznaczna różnica w wielkości miseczek pozwala na to, że dobre na daną osobę mogą być obydwa rozmiary. Mówi się wtedy że są to rozmiary siostrzane. Warto więc przymierzyć rozmiar B i C żeby poczuć różnicę i wybrać dla siebie odpowiedni.


Biustonosze miseczka B :
https://bielizna329.pl/miseczka-b