Czym się różni miseczka B od C. 

Rozmiary biustonoszy posiadają oznaczenia literowe A, B, C, D itd. Są ustawione w kolejności alfabetycznej. Oznaczenie literowe to wielkość miseczek stanika. Oznaczenie literowe B, C oznacza wielkość miseczek i mówi o tym, że miseczka B jest mniejsza od miseczki C. Różnią się wielkością miseczek. Prawidłową wielkość, rozmiarów miseczek powinno się obliczyć, bo warto wiedzieć, jaki jest nasz rozmiar. Jak obliczamy rozmiary biustonosza, można się dowiedzieć na naszym blogu lub ogólnie w sieci internetowej. Opisów jest wiele, więc nie powinno być to problemem.

Czym się różni B od C?

- wielkością miseczki-ogólnie pojętą.

- szerokością rozstawu miseczek, czyli szerokością od pachy lewej do końca pachy prawej.

- B jest mniejsze od C

- różnica wielkości to 2-4 cm w obwodzie mierzonym na biuście. Zgodnie z zaleceniami obwód w biuście mierzymy w najszerszym miejscu w lekkim pochyleniu. Najlepiej w cienkim staniku, żeby nie powiększać biustu a wynik, żeby był wiarygodny.

Nieznaczna różnica w wielkości miseczek pozwala na to, że dobre na daną osobę mogą być obydwa rozmiary. Mówi się wtedy, że są to rozmiary siostrzane. Warto więc przymierzyć rozmiar B i większy rozmiar miseczki C, żeby poczuć różnicę i wybrać dla siebie odpowiedni.

Sprawdź czy masz rozmiar miseczki B

Jaki masz rozmiar miseczki sprawdzisz w prosty sposób korzystając z kalkulatora rozmiarów biustonosza, to nowocześniejsza forma tabeli rozmiarów. Link tutaj:
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza

Biustonosze miseczka B :

https://bielizna329.pl/miseczka-b