Biustonosz Push-up Hn&Bn 0940 ! 

Biustonosz firmy hn&bn nr wzoru 0940 dzisiaj trochę więcej na temat tego mega genialnego stanika na mały biust. Hn&Bn firma od lat produkująca staniki. Model 0940 jest modelem na miseczkę A i/lub B. Mocny push w miseczce stanika robi rewelacyjne cuda z małym biustem. Biustonosz ten jest w sprzedaży w naszym sklepie  od ponad 10 lat. Niezmiennie jest wciąż genialny. Genialny, bo....no właśnie o tych zaletach będę tutaj pisać.


Dobre Biustonosze Push-up

Dobre biustonosze push-up to takie biustonosze, które w sposób bezbolesny ładnie powiększają nasze piersi, i pozwalają nam czuć się komfortowo. Do takich należy model biustonosza Hn&Bn który tu prezentujemy. W naszym sklepie jest w sprzedaży od ponad 10 lat. Taki dlugi okres czasu pozwolił nam stwierdzić, że jest to jeden z najlepszych stanikow na mały rozmiar biustu. Model ten jest dostępny w 5 kolorach ; biały, różowy, czarny, grafitowo-granatowy oraz czerwony.

Mega Push-up

Biustonosz jest wyposażony w push-up, który w wyjątkowy sposób podnosi piersi i powiększa biust o jeden duży rozmiar. Wielkość push-upa w miseczkach jest na 5 cm grubości. Pomimo tej grubości miseczki są miękkie w dotyku. Powiększa, ale nie jest uciążliwy w trakcie noszenia. Klientki chwalą w nim zarówno wygodę jak i to, że po praniu nie zmienia wyglądu, nawet po kilku latach używania. Można go prać w pralce. Gumy nie wyciągają się, miska się nie zniekształca podczas prania w pralce jak to bywa w innych stanikach.

Wewnętrzna strona miseczek jest wykończona bawełnianym materiałem, który nie jest doszyty do push-upa. Jest luźny, w ciemnych kolorach tego modelu zrobiony w beżowym kolorze. Zapięcie pod biustem jest wykonane dobrej jakościowo, stabilnej gumy, która wygląda jak grubsza elastyczna siatka. Dziurkowane otwory w niej pozwalają skórze lepiej oddychać. Zapięcie jest szerokie, zapinany z tyłu na 3 haftki.

Link do biustonoszy Push-up Hn&BN 0940 :
https://bielizna329.pl/staniki-push-up


Biustonosz H&B 0940 push-up
https://bielizna329.pl/Biustonosz-rozmiar-A-p176

biustonosz Hn&Bn 0940https://bielizna329.pl/Biustonosz-rozmiar-A-p91


Ciekawe artykuły :

Jak prać i jak wybielić biały stanik ?

https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-bialy-biustonosz

Jak dobrać rozmiar stanika ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-dobrac-rozmiar-stanika

Kalkulator rozmiaru biustonosza

https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza