Stanik rozmiar F. 

Wybór odpowiedniego biustonosza jest bardzo ważny dla każdej kobiety, niezależnie od rozmiaru biustu. Wpływa nie tylko na estetykę, ale również na zdrowie i dobre samopoczucie. Bywa, że zapominmy, że wraz z wiekiem, lub pod wpływem innych czynników, zmienia się waga i sylwetka, w tym również piersi. Warto o tym pamiętać i co jakiś czas sprawdzać, czy nie zależy zmienić rozmiaru stanika. Obawiamy się wybrać inny lub większy rozmiar. Jednym z większych rozmarów stanika jest miseczka F.


Miseczka F – rozmiar dla pań o pełnych piersiach


U pań, które mają rozmiar biustu o miseczce F, różnica między obwodem w biuście a obwodem pod biustem wynosi 20-22 cm. Posiadaczki piersi o tym rozmiarze często narzekają, że stanik źle podtrzymuje biust, nie trzyma go w ryzach, w związku z tym bluzki źle leżą, a sylwetka nie wygląda atrakcyjnie. Zazdroszczą swoim koleżankom, które noszą staniki o małych miseczkach, sterczących, zgrabnych piersi, które nie podskakują z każdym krokiem. Duże piersi niestety opadają, zgodnie z prawem grawitacji. Bolączką pań, które noszą większe rozmiary staników, jest mały wybór bielizny w sklepach stacjonarnych. Na półkach znaleźć można tylko podstawowe rozmiary, a jeżeli pojawi się stanik o rozmiarze F, ma tylko jeden krój, jest biały lub czarny. Na szczęście ratunkiem są sklepy internetowe, w których można kupić wiele modeli w rozmiarze F. Staniki występują w wielu kolorach i fasonach, szeroka rozmarówka sprawia, że zarówno szczupła pani nosząca 70F, jak i bardziej puszysta, o rozmiarze 90F, będzie zadowolona i usatysfakcjonowana.

Cechy idealnego biustonosza z miseczką F


Piersi o rozmiarze F są dość duże i ciężkie, dlatego biustonosz musi mieć odpowiednią konstrukcję. Staniki Lanny Mode spełniają wszystkie wymagania pań, które potrzebują solidnego wsparcia. Biustonosze występuję w wieku wersjach kolorystyczny, fasonach i wzorach, które zaspokoją wszystkie gusta. Panie ceniące romantyzm, mogą wybrać wersje z koronki, a amatorki prostych rozwiązań gładkie staniki, które idealnie leżą pod T-shirtem. Miseczka F potrzebuje szerszych ramiączek oraz wzmocnienia na fiszbinach. Ramiączka w biustonoszach o większych miskach nie powinny dźwigać biustu, a jedynie dobrze go podtrzymywać. To odpowiedni obwód w dużej mierze jest odpowiedzialny za utrzymanie biustu na odpowiedniej wysokości sylwetki. Staniki Lanny Mode są trwałe, wysoka jakość wykonania gwarantuje, że nie stracą fasonu oraz nie ulegną deformacji i rozciągnięciu. Warto je wybrać i przekonać się na własnej skórze, że miseczka F wygląda pięknie, a panie o chłopięcej sylwetce wiele by za nią dały.

Jak sprawdzić, czy miseczka F dobrze leży?

Nie należy bać się kupować większych rozmiarów, na pewno wyjdzie to na dobre naszym piersiom. Duże piersi trzeba pokochać, za mały biustonosz wcale nie przyczyni się do tego, że staną się mniej widoczne. Staniki Lanny Mode sprawią, że posiadaczki biustu o rozmiarze miseczki F zaakceptują swoją kobiecość i będą z niej dumne.
Aby sprawdzić, czy miseczka i obwód zostały dobrze dobrane, należy stanąć przed lustrem i ocenić kilka ważnych elementów:
Zapięcie biustonosza nie może się unosić, powinno znajdować się w linii prostej pod łopatkami. Jeżeli tak nie jest, należy przymierzyć stanik o mniejszym obwodzie.
miseczka F STANIK                                                                           /na zdjęciu rozmiar 80f/

Obwód powinien być przylegający, ale nie może powodować dyskomfortu. Jeżeli stanik będzie utrudniał oddychanie, trzeba poszukać większego obwodu.
Mostek musi gładko przylegać do ciała. Jeżeli odstaje, trzeba wybrać rozmiar większy.


Czy na pewno miseczka F jest dobra?

Jeżeli w miseczce jest za dużo miejsca, to oznacza, że warto przymierzyć miseczkę E. Jeżeli biust wypływa, tworzy się efekt bułek, lepsza może okazać się miseczka G.
Jeżeli piersi ładnie leżą w miseczce, są uwypuklone i podniesione do góry, stanik nie ciśnie, a ramiączka nie zostawiają czerwonych śladów na skórze, oznacza, że miseczka F jest idealna. Biustonosze Lanny Mode w rozmiarze F zostały tak skonstruowane, aby ograniczały wstrząsy i ruchy piersi. Dzięki temu delikatna skóra nie jest narażona na rozciąganie, dekolt wygląda ładniej i młodziej. Firma Lanny Mode do produkcji bielizny używa najlepszej jakości materiałów, które cechuje trwałość, sprężystość, a także skład przyjazny dla skóry. Ramiączka nie rozciągają się, dlatego dobrze podtrzymują nawet ciężkie piersi. Panie noszące staniki tej firmy mogą czuć się swobodnie, nawet w czasie intensywnego ruchu. W biustonoszach Lanny Mode każda kobieta, bez względu na rozmiar piersi, wygląda i czuje się atrakcyjnie i zmysłowo. Biust nie będzie przeszkodą w codziennych aktywnościach, a atrybutem, który będzie budził podziw w oczach mężczyzn i koleżanek.

Biustonosze F z naszego sklepu :
https://bielizna329.pl/biustonosz-f-sklep

Zobacz Rozmiar Biustu Miseczka G

Rozmiar Biustu F Zdjęcia 

Rozmiar  biustu F zdjęcieRozmiar Biustu F zdjęcieMiseczka stanika F ZDJĘCIE

Inne artykuły na Blogu :

Jak prać stanik push-up ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-up

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza


Idealne piersi, fakty i mity!
https://bielizna329.pl/blog/idealne-piersi-fakty-i-mity

Dlaczego fiszbiny wychodzą ?
https://bielizna329.pl/blog/fiszbiny-wychodza-jak-sobie-radzic

Dobre biustonosze !
https://bielizna329.pl/blog/dobre-biustonosze

Biustonosz Push-up wady i zalety!
https://bielizna329.pl/blog/biustonosz-push-up-wady-i-zalety

Może cię zainteresować : 
Historia brafittingu w Polsce
https://pl.wikipedia.org/wiki/Brafitting#Historia_brafittingu_w_Polsce