DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE ŁODZI !!!
  • Biustonosze rozmiar B

image

Biustonosze B

image

 

Biustonosze B Rozmiary staników z miseczką B

Miseczka B to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi ok 14 cm. Jak obliczyć rozmiar miseczki wyjaśniamy w artykule na naszym blogu. Zapraszam do lektury. Miseczka B to średnia wielkość, zaliczna raczej do mniejszych biustów. Jest to popularny rozmiar stanika. Często bywa objektem zazdrości tych pan, które mają miseczkę D lub F. W ofercie sklepu mamy dostępne różne staniki B. Dostępne w naszym sklepie internetowym staniki B mają obwody pod biustem 70 cm, 75 cm, 80 cm, 85 cm, 90 cm - te rzadziej ale też są. 

 Biustonosze B Push-Up i Mega Push-up

Staniki B z wkładką w miseczce zwaną Push Up to model często poszukiwany przez właścicielki tego rozmiaru. W ofercie posiadamy push upy małe, tzw lekko powiększające i push upy mega duże, które na maksa powiekszają biust. Biustonosz push-up co to znaczy ? to znaczy, że wewnatrz stanika jest wkładka, która zbiera i powiększa biust. Obecnie technologia produkcji wkadek push-up pozwala pefekcyjnie wyprofilować miseczkę stanika i jest on naprawdę nie widoczny, wygodny i trwały. Push- up stał się normą w bieliźnie damskiej i sięgają po niego panie z rozmiarem nie tylko A i B ale też te większe C, D. Biustonosze B bywają takie, które mają szeroki rozstaw misek i takie które mają wąski rozstaw miseczek. Te pierwsze dla pań z  szerszą budową ciała, gdzie biust trzeba pozbierać z boków. W tym przypadku push-up jest niezbędnym i bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Biustonosze B Usztywniane

Stanik B usztywniany to taki stanik, którego miseczka nie ma grubego wypełnienia i nie jest miękka. Wybór wzorów i modeli na rozmiary B jest ogromny. Właścicielki biustu B mogą naprawdę poszaleć.