3 mity o bieliźnie, sprawdź czy w nie wierzysz ! 
Jestem kobietą, więc świat bielizny nie ma przede mną żadnych tajemnic. Zapewne większość z nas tak myśli. Po części to prawda – to Ty najlepiej wiesz, w jakim biustonoszu czujesz się swobodnie, który lubisz najbardziej i po jakie kolory bielizny najczęściej sięgasz. Czy jednak jesteś świadoma, że istnieje wiele powszechnych mitów na ten temat? Powielane są z pokolenia na pokolenie, a nawet utrwalane przez pseudoekspertów i popularne marki. Zajmijmy się trzema najbardziej rozpowszechnionymi.


Sprawdź swój poziom wiedzy na temat bielizny!


Mit nr 1. Najwięcej kobiet nosi rozmiar 75B.


Że co? – powiesz – przecież to jasne, że tak jest! Otóż nie, to pierwszy z popularnych mitów. Owszem, w niektórych krajach jest on najbardziej chodliwy, ale nie oznacza to, że kobiety noszące go rzeczywiście mają ten rozmiar. Marki, które świadomie i rzetelnie podchodzą do produkcji bielizny, mają w swojej ofercie 30 i więcej rozmiarów z każdego modelu. Nie byłoby potrzeby produkowania ich, gdyby większość kobiet rzeczywiście miała właśnie taki rozmiar. Problem polega na tym, że sieciówki i modowe firmy proponujące tylko kilka rozmiarów biustonoszy, utwierdzają nas w tym przekonaniu. Inną kwestią jest to, że mało który sklep oferuje usługę prawidłowego mierzenia. Rezultat takiej usługi na pewno Cię zaskoczy! Może się okazać, że zamiast 75B, nosisz 70D albo 80C. Natchniona tematem policzyłam ilość rozmiarów, mamy ok 56 różnych rozmiarów w naszym sklepie. Czy to dużo ? Jako sprzedawca odpowiem, że mało, jako klient może sie wydawać dużo.


Mit nr 2. Istnieje idealny i uniwersalny fason biustonosza, który pasuje wszystkim Paniom

Popytałaś przyjaciółek jakie biustonosze najlepiej im się sprawdzają, a po ich przymierzeniu okazało się, że na Tobie bardzo źle leżą? To normalne, wszystko z Tobą (i z Twoimi piersiami) w porządku. Każda z nas ma inny biust, inną budowę ciała i inne preferencje. Dlatego nie istnieje model uniwersalny. Idealny biustonosz to taki, w którym Ty czujesz się świetnie!

Mit nr. 3 Jeśli chcesz kupić dobry biustonosz, musisz za niego dużo zapłacić  

Kwestia ceny zawsze budzi wiele emocji. Jednak wieloletnie doświadczenie pozwala nam z całą śmiałością i odpowiedzialnością stwierdzić, że tak samo jak można tanio kupić naprawdę dobry biustonosz, tak samo można wydać fortunę na słabą jakościowo bieliznę. Częściej niestety płacimy na markę, za utrzymanie licznych pracowników i butików firmy, niż rzeczywiście za jakość. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich marek. Natomiast jeśli z góry odrzucasz biustonosze za mniej niż 100 zł, to duży błąd. Spróbuj i przekonaj się, że może okazać się on Twoim ulubieńcem.

Skorzystaj z profesjonalnego, darmowego doradztwa w naszym sklepie, z szerokiej gamy rozmiarów i modeli w przystępnych cenach na każdą kieszeń!

Biustonosze Tanie i Dobre znajdziesz w linku poniżej 
https://bielizna329.pl/tanie-dobre-biustonosze

Inne ciekawe artykuły na blogu :

Jak dobrać rozmiar stanika ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-dobrac-rozmiar-stanika

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet