Brafitterka ekspert od dobierania stanika! 

Brafitting – technika dobierania biustonoszy stosowana w dobrych sklepach, uwzględniająca warunki anatomiczne oraz osobiste preferencje klientki - to definicja zawodu brafitterki wg Wikipedii. Pierwotnie służył kobietom, które nie były w stanie kupić biustonosza dobrze utrzymującego duży biust. W Polsce zaczął być popularny w drugiej połowie 2000r, kiedy po fali emigracyjnej do Wielkiej Brytanii związanej z wejściem kraju do Unii Europejskiej , do Polski zaczęły wracać kobiety wraz z biustonoszami kupionymi w brytyjskich sklepach. Obecnie z usług Brafitterki korzysta wiele kobiet z różną wielkością biustu. Jak dobieramy biustonosz w naszym sklepie z bielizną w Łodzi? Jakie są nasze sposoby naszej brafitterki? Zapraszam!

Brafitterka w Łodzi, gdzie dobrać biustonosz?

Chciałybyśmy przedstawić Wam brafitterkę, naszego głównego eksperta od dobierania biustonoszy, a zarazem właścicielkę sklepu z bielizną w Łodzi, box 329 w Hali Bałucki Rynek. To osoba z ogromną pasją i wielkim doświadczeniem. Poznajcie bliżej brafitterkę panią Dorotę.

Redaktor – Pani Doroto, proszę powiedzieć kilka słów o sobie naszym czytelniczkom.

Dorota – Sama nie mogę w to uwierzyć, ale już 24 lata ubieram kobiece biusty, prowadząc stacjonarny sklep z bielizną w Łodzi. Przez ten czas miałam okazję obsługiwać trzy pokolenia kobiet. Przez moje ręce przewinęły się tysiące biustów. Wszystkie klientki wychodzą z biustonoszem dobrze dopasowanym do sylwetki. Przychodzą do mnie młode mamy, później ich córki, ale także babcie po bieliznę dla siebie i wnuczek. 

R. – To chyba najlepsza nagroda za Pani pracę. Ma Pani wierne grono stałych klientek.

Brafitterka– Tak, to daje mi wielką satysfakcję. Dzięki temu doświadczeniu, patrząc teraz na kobietę, od razu wiem, jaki nosi rozmiar i jaki fason byłby dla niej najlepszy. Mogę też swobodnie dzielić się zdobytą wiedzą na blogu. Perfekcyjną umiejętność dobierania biustonoszy, można osiągnąć jedynie poprzez lata praktyki. Brafitterka, tak profesjonalnie nazwali ten zawód. 

R. – Jest Pani brafitterką i ekspertem w swojej branży. A jak zatem powiązać Pani psychologiczne wykształcenie z bielizną?

Brafitterka – Jest to podstawa zrozumienia drugiego człowieka, jeśli rozumiem potrzeby klienta, to mogę je zaspokoić. Mogłoby się wydawać, że to dwie różne dziedziny, ale tak naprawdę to psychologii zawdzięczam duża część sukcesu swojej firmy, ponieważ w handlu najważniejszy jest kontakt z klientem i umiejętność zaspokojenia jego potrzeb. Można to zobrazować w ten sposób: do którego warzywniaka chętniej chodzimy? Do tego bliżej, z niemiłą obsługą? Czy do tego kilka ulic dalej, gdzie co prawda jest dalej, ale z ekspedientką jesteśmy na Ty, a ona zawsze wybierze nam świeże warzywa z uśmiechem na ustach? To właśnie sekret dobrego handlowca. Nauczyłam się słuchać i "słyszeć" słuchając. Cierpliwość i takt w stosunku do klienta jest ważny elementem tej pracy. W parze z dobrymi jakościowo biustonoszami to przepis na idealne dopasowanie stanika na każdą wielkość biustu. 

R. – To bardzo ciekawe. A czy przed założeniem sklepu, miała Pani wcześniej jakikolwiek związek z branżą odzieżową?

Brafitterka – Tak, prowadziłam swój zakład krawiecki, dzięki czemu odkryłam świat tkanin i tekstyliów. I tak zostałam w nim do dziś.

R. - I jak widać świetnie się Pani w nim odnajduje. A czym różni się sprzedaż bielizny od pozostałych części garderoby?

Brafitterka – Przede wszystkim ilością rozmiarów. Niektóre marki mają ich ponad 40! To naprawdę wielka różnica w porównaniu z bluzkami, spódnicami czy spodniami.

R. – Ta liczba naprawdę robi wrażenie. Myślę, że większość osób obstawia góra 10! Jak w takim razie odpowiednio dobrać swój rozmiar, szczególnie kupując biustonosz przez Internet?

Brafitterka – Jeśli trafisz do dobrego sprzedawcy, który umie dobrać rozmiar, to o nic nie musisz się martwić. Natomiast przez Internet, szukaj sklepów, które oferują szeroką gamę rozmiarów oraz oferują usługę doradczą. Na naszym blogu pojawiło się już kilka artykułów, które wyjaśniają jak prawidłowo się zmierzyć i jak poradzić sobie z zakupem bielizny przez Internet:

Jak dobrać rozmiar stanika?
Jak kupić stanik przez internet?

Jeśli po przeczytaniu dalej masz wątpliwości, po prostu zadzwoń lub napisz. Kontakt. Razem możemy więcej :)))

R. - Świetnie, to duże wsparcie dla klientek. A co jeszcze mogłaby Pani doradzić naszym czytelniczkom, jeśli chodzi o dobór bielizny?

Brafitterka sklepu w Łodzi radzi:

Brafitterka – Przede wszystkim nie bójcie się mierzyć! Nawet jeśli uważacie, że dany fason jest zupełnie nie dla was, to dajcie mu szansę, możecie bardzo się zdziwić. Zarezerwujcie trochę więcej czasu na wizytę w sklepie z bielizną. To nie fast food. Trzeba zmierzyć kilka fasonów i rozmiarów, żeby wybrać ten najlepszy biustonosz. Sprawne oko brafitterki może skrócić czas poszukiwań. Jeśli jakaś Pani krępuje się pokazać sprzedawczyni w bieliźnie, to z pewnością wybierze odpowiedni dla siebie, mając porównanie po zmierzeniu kilku modeli. Usługa brafitterska, czyli usługa odpowiedniego dopasowania biustonosza, w naszym sklepie w Łodzi jest bezpłatna.

R. - To cenna uwaga. A czy bielizna potrafi wyleczyć z kompleksów?

Brafitterka – Moim zdaniem najlepszym lekarstwem na kompleksy jest akceptacja siebie. Bez tego nic nie jest w stanie skutecznie zadziałać. Natomiast bielizna w zdumiewający sposób może ukryć nasze niedoskonałości i uwypuklić atuty. Dobrze dobrany biustonosz naprawdę działa cuda. Niejedna klientka nie mogła uwierzyć, że patrzy na siebie w lustrze mając na sobie idealnie dobrany biustonosz. Odpowiedni fason i rozmiar zmienia proporcje ciała, profil, kształty, a nawet samoocenę.

R. – Bardzo dziękujemy za ten ogrom praktycznej wiedzy i porad. W takim razie jesteśmy dobrze przygotowane do zakupów w Pani sklepie, a Panie mieszkające w Łodzi zapraszamy. Dziękuję za rozmowę.

Brafitterka – Dziękuję i zapraszam.


 
Inne artykuły na Blogu :

Idealne piersi, fakty i mity !
https://bielizna329.pl/blog/idealne-piersi-fakty-i-mity

Dobre Biustonosze!
https://bielizna329.pl/blog/dobre-biustonosze

Kalkulator rozmiaru biustonoszy
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza