Biustonosz zbierający i podnoszący biust


Biusty kobiece są różne i czasem wymagają korekty lub pomocy w postaci odpowiedniego biustonosza. Biustonosz zbierający i podnoszący pozwala nam korygować defekty i eksponować piękno kobiecej figury. Jest niezbędny w niektórych etapach naszego życia. Teraz mamy taką możliwość go mieć, bo wybór staników zbierających jest ogromny, a my możemy się bawić swoimi kształtami.Biustonosz zbierający biust


Biustonosz zbierający biust to taki kształt biustonosza, który powoduje zbieranie piersi z boków i pozwala nam modelować kształt naszego biustu. Często jest potrzebny przy biuście pełnym, dużym, który rozlewa się na boki i wymaga ujarzmienia. Staniki do zbierania biustu posiadają w miseczkach specjalne boczne wzmocnienia, które nie pozwalają na uciekanie na boki. W biustonoszach usztywnianych jest to forma miseczki zgrzewana na gorąco i sama w sobie swoją sztywnością miseczek ogranicza biust. W niektórych modelach jest wstawiona dodatkowa boczna podkładka ograniczająca przemieszczanie się biustu na boki. W biustonoszach nowej generacji te wkładki boczne są umocowane na stałe w konstrukcji miseczek.


Biustonosz zbierający i podnoszący biust rozmiar d

Inaczej jest to w biustonoszach miękkich i półmiękkich. W tych stanikach rolę przytrzymywania i zbierania biustu pełnią odpowiednie cięcia i doszyte boczne wzmocnienia, które swoim krojem skutecznie ograniczają biust i nadają mu kształt. Bardzo dobrej konstrukcji i sprawdzone w zbieraniu biustu w dużych rozmiarach są staniki z firmy Diorella i Lanny Mode. Zobacz w naszym sklepie -Biustonosze Lanny Mode

Biustonosz zbierający i podnoszący biust lanny mode diorella

Biustonosz podnoszący Biust


Podnosić biust możemy przy każdym rozmiarze. Najbardziej wskazane jest np po karmieniu lub po ciąży, oraz we wszystkich przypadkach gdzie biust siłą grawitacji poszedł w dół. Biustonosz podnoszący pozwoli nam nadać lepszy kształt, wyeksponować i poczuć się przez to lepiej. Do podnoszenia biustu używana jest wkładka zwana push-up. Wkładka powinna być umieszczona w dolnej części miseczki tak aby podeprzeć piersi od dołu i wypchnąć w górę. Dodatkowo ta dolna część push-upa powinna mieć wsparcie z boku. Są obecnie modele biustonoszy, które mają dwie niezależne części push-upa, z boku i od dołu.


stanik zbierający i podnoszący
                                                              

To one najlepiej sprawdzają się w podnoszeniu biustu do góry. Nie jest to jednak regułą. Pojedyncza wkładka push-up także może spełniać to zadanie jeśli jest umieszczona z boku lekko po skosie. Ponieważ każda kobieta ma inną budowę ciała a fasony biustonoszy są różne, to dobór odpowiedniego dla nas powinien odbywać się zawsze indywidualnie i najlepiej bezpośrednio w przymierzalni. Na filmie poniżej są rodzaje biustonoszy podnoszących z naszego sklepu.

Biustonosze Podnoszące biust - Rodzaje
Zobacz biustonosze zbierające i podnoszące biust w naszym sklepie 

Biustonosze Push-up
Biustonosze rozmiary A
Biustonosze rozmiary B
Biustonosze rozmiary C
Biustonosze rozmiary D


Biustonosz Podnoszący Push-up w kształcie Rączki 
Ciekawe artykuły:

Jak Prać stanik Push-up:
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-up

Push up w kształcie Rączki!
https://bielizna329.pl/blog/push-up-w-ksztalcie-raczki

Jak wybielić biały stanik ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-bialy-biustonosz

Jak dobrać rozmiar stanika ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-dobrac-rozmiar-stanika

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza

Dlaczego fiszbiny wychodzą ?
https://bielizna329.pl/blog/fiszbiny-wychodza-jak-sobie-radzic