Czerwona bielizna na święta - hit czy kit?  

W kulturze funkcjonuje przekonanie, że idealnym prezentem dla kobiety na święta, z pewnością będzie koronkowa, najlepiej czerwona, bielizna. Czy jednak na pewno? Czy rzeczywiście bielizna w kolorze czerwonym jest idealnym prezentem? Sama bielizna oczywiście zawsze jest fantastycznym pomysłem, jeśli chodzi o prezent, ale jeśli chodzi o jej wygląd i kolor, to sprawa nie jest już tak oczywista, jak mogłoby się wydawać. Kolor oraz wygląd kobiecej bielizny jest sprawą niezwykle też to, jaki rodzaj bielizny ceni ona sobie najbardziej. Innymi słowy, wybór bielizny, która ma być prezentem świątecznym, musi być dokładnie przeanalizowany. Pamiętajmy o tym, że bieliznindywidualną a przy tym - intymną. Jaką bieliznę kupić wybrance naszego serca na Święta, aby nie popełnić faux pas oraz aby trafić z jej wyborem?

Zmysłowa bielizna dla kobiety - czyli jaka?

Pomysł podarowania zmysłowej bielizny kobiecie nigdy nie jest pomysłem złym. Jeśli jednak decydujemy się na taki prezent, musimy sprawdzić nie tylko to, jaki rozmiar biustonosza nosi wybranka naszego serca, ale a sprawia, że kobieta czuje się atrakcyjna i zmysłowa, ale tylko wtedy, jeśli faktycznie trafimy w gusta naszej wybranki.

Stereotyp, czyli czerwona koronkowa bielizna jako symbol zmysłowości


To, że w ogóle funkcjonuje przekonanie, że to właśnie czerwona, koronkowa bielizna uchodzi za najbardziej zmysłową i seksowną, w dużej mierze jest uwarunkowane przez przekaz, który wysyłany jest do nas przez różnego rodzaju tekstu kultury: filmy, książki czy seriale. Nie jest jednak tak, że tylko i wyłącznie czerwony, koronkowy biustonosz sprawi, że kobieta poczuje się zmysłowo i seksownie. Bielizna biała czy czarna także może pełnić taką funkcję - jeśli tylko kobieta czuje się w niej swobodnie i rzeczywiście lubi taki kolor. Wiele zależy też od fasonu - zarówno jeśli chodzi o biustonosz jak i figi. Pamiętajmy: Każda kobieta jest inna, ale wszystkie jesteśmy piękne. To, w jaki sposób wyeksponujemy nasze piękno, to kwestia niezwykle indywidualna.

Biustonosz koronkowy czy gładki - który jest bardziej zmysłowy?


Bardzo ważną kwestią jest ta związana z doborem biustonosza. Przyjmuje się, że najseksowniejszy biustonosz to taki, który wykonany jest w całości z koronki. Oczywiście - tego rodzaju biustonosze pięknie podkreślają kształt i wygląd naszych piersi, ale nie oznacza to, że każda kobieta będzie czuła się w takim biustonoszu komfortowo. Znacznie bardziej istotne powinno być to, aby stanik był dopasowany i dobrze prezentował się na piersiach.


Czerwona, zmysłowa bielizna jest oczywiście symbolem seksownej kobiety. Nie oznacza to jednak, że jest to symbol jedyny i słuszny. Prawdą jest bowiem, że każda bielizna, która będzie dobrze dopasowana i wybrana wedle naszych upodobań sprawi, że będziemy czuły się wyjątkowe i obudzimy w sobie nasz seksapil. A przecież o to chodzi przy wyborze bielizny!

Dobre biustonosze sklep->https://bielizna329.pl/tanie-dobre-biustonosze

Inne ciekawe artykuły o bieliźnie :

Dobry stanik ?!
 https://bielizna329.pl/blog/dobry-stanik-gdzie-kupic

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet

Lanny Mode co to jest ?
https://bielizna329.pl//blog/lanny-mode-producent


Jak prać biały stanik 
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-bialy-biustonosz

Rozmiary stanika 
https://bielizna329.pl/blog/rozmiary-stanika-2

Biustonosze Lanny Mode 
https://bielizna329.pl/blog/lanny-mode-biustonosze-duze-rozmiary

Dobre Biustonosze!
https://bielizna329.pl/blog/dobre-biustonosze