Biustonosze Lanny Mode Opinie! 


Biustonosze Lanny Mode nasze Opinie. Opinie klientek sklepu z bielizną Bielizna329 - Sklepu stacjonarnego w Łodzi, Hala Targowa Bałucki Rynek. Lanny Mode Biustonosze - co to jest to Lanny Mode? Spróbuję wyjaśnić na podstawie własnych doświadczeń, obserwacji i wiedzy zdobytej w trakcie pracy jako sprzedawca biustonoszy.
Lanny Mode to firma produkująca biustonosze, staniki - jak kto woli . Szukając idealnego stanika na duży biust warto przyjrzeć się biustonoszom z firmy Lanny Mode. Lanny Mode szyje biustonosze na duże rozmiary biustu. Jakość biustonoszy produkowanych w tej firmie jest rewelacyjna. Można rzec doskonała. Firma Lanny Mode podbiła serca i biusty kobiet które mają większy rozmiar. Jest niedawno na rynku, zwłaszcza na polskim. Swoją jakością przewyższyła biustonosze produkowane w firmie Diorella, chociaż obydwie te firmy Lanny Mode i Diorella są mocno porównywalne i idą łeb w łeb - ceną i wyglądem stanika. Jaka jest różnica między nimi ?

Lanny Mode czy Diorella 

Jedne i drugie są semi - soft. Ale biustonosze robione w firmie Diorella pomimo swojej miękkości mocno zbierają biust i wyrzucają w przód i robią to genialnie. Po prostu najpierw jest widoczny biust , potem reszta kobiety. Jest to dobre w przypadku gdy chcemy ukryć defekty figury i proporcje z tym związane. Natomiast biustonosze Lanny Mode nie robią efektu wyrzucenia biustu w przód. Bardziej łagodnie układają biust. Fasony Lanny Mode rozkładają równomiernie piersi utrzymując naturalny wygląd bez widocznego wyrzucania do przodu. Jaka jest jeszcze różnica ? Według mnie najważniejszą różnicą pomiędzy Lanny Mode a Diorellą jest delikatność materiału. Klientki które nosiły staniki Diorella częstokroć skarżyły się na to że pod biustem skóra się odparza od gumy podszytej pod stanikiem. Czyli jeśli ktoś ma skórę wrażliwą na otarcia, to Diorella się nie sprawdzi. wtedy lepiej sprawdzi się stanik z Lanny Mode. Jest delikatniejszy i bardziej przyjazny dla skóry. Delikatność materiałów z których uszyta jest Lanny Mode jest wyczuwalna przy pierwszym założeniu w przymierzalni. Co się bardzo przekłada na jakość noszenia.

A jakie są opinie klientek ? przede wszystkim ogromna wygoda, bardzo duży komfort, niesamowicie wygodny stanik, dobrze zrobione zwłaszcza rozmiary duże F, G w których trzeba dźwigać cięźar piersi. Stanika Lanny Mode się po prostu nie czuje - tak mówią panie wychodząc z przymierzalni, tak mówią też panie po kilku miesiącach noszenia.Inne artykuły na Blogu : 

Jak prać stanik push-up ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-prac-biustonosz-push-up

Jak kupić stanik przez internet ?
https://bielizna329.pl/blog/jak-kupic-stanik-przez-internet

Kalkulator rozmiaru biustonosza
https://bielizna329.pl/blog/kalkulator-rozmiaru-biustonosza

Idealne piersi, fakty i mity!
https://bielizna329.pl/blog/idealne-piersi-fakty-i-mity

Dlaczego fiszbiny wychodzą ?
https://bielizna329.pl/blog/fiszbiny-wychodza-jak-sobie-radzic

Dobre biustonosze !
https://bielizna329.pl/blog/dobre-biustonosze

Biustonosz Push-up wady i zalety!
https://bielizna329.pl/blog/biustonosz-push-up-wady-i-zalety