• Lanny Mode

Staniki Lanny Mode

Biustonosze Lanny Mode

Biustonosze Lanny Mode, to biustonosze pół usztywniane i miękkie. Posiadają solidną konstrukcję przystosowaną do dużego biustu. W ofercie sklepu internetowego posiadamy biustonosze Lanny Mode na rozmiary od D do H. Wszystkie znajdziesz na tej stronie sklepu. 

Lanny Mode

lanny mode opinie

Sklep Bielizna329 posiada ofercie biustonosze firmy Lanny Mode. Lanny Mode co to za firma ? To producent wysokiej jakości biustonoszy na duże rozmiary biustu D, E, F, G, H. Są to biustonosze miękkie i półmiękkie perfekcyjnie przystosowane do dużych piersi. Biustonosze Lanny Mode są wygodne, z dobrą konstrukcją, która świetnie podtrzymuje duży biust.

Lanny Mode co to za firma ? 

Lanny Mode to producent wysokiej jakości bielizny damskiej. Swoją popularność firma zdobyła, tworząc ekskluzywne kolekcje biustonoszy na rozmiary D, E, F, G, H, które są doskonale dopasowane i niezwykle wygodne. Połączenie modnych kolorów z haftami sprawia, że biustonosze Lanny Mode nosi się z ogromną przyjemnością.


Biustonosze Lanny Mode Opinie

lanny mode biustonosze

Biustonosze Lanny Mode mają dobre opinie klientek z naszego sklepu Bielizna329, a w szczególności ze sklepu stacjonarnego. Oto opinie:

  • "przede wszystkim ogromna wygoda", 
  • "niesamowicie wygodny i nie babciny stanik", 
  • "po praniu nie zmienia kształtu", 
  • "fiszbiny nie wychodzą", 
  • "w końcu guma pod biustem nie obciera mi skóry",
  •  "poprostu go nie czuję".

Tak mówią klientki, wychodząc z przymierzalni. Tak mówią też panie po kilku miesiącach chodzenia w staniku firmy Lanny Mode. Zatem jeśli szukasz biustonosza na duży rozmiar biustu, to warto przyjrzeć się biustonoszom od producenta Lanny Mode.

Biustonosze Diorella czy Lanny Mode ?

lanny mode producent biustonoszy

Biustonosze Diorella czy Lanny Mode? Który stanik jest lepszy? Obydwie firmy Lanny Mode i Diorella są porównywalne, zarówno ceną, jak i wyglądem.

Jaka jest różnica między nimi?

Jedne i drugie są semi - soft. Ale biustonosze robione w firmie Diorella pomimo swojej miękkości mocno zbierają biust i wyrzucają w przód, do wewnątrz dekoltu - robią to genialnie. Po prostu najpierw jest widoczny biust, a potem reszta sylwetki. Jest to dobre w przypadku, gdy chcemy ukryć defekty figury i proporcje z tym związane, np. wyszczuplić wizualnie talię. Natomiast biustonosze Lanny Mode nie robią efektu wyrzucenia biustu w przód. Bardziej łagodnie układają biust. Fasony staników Lanny Mode rozkładają równomiernie piersi utrzymując naturalny wygląd..

Jaka jeszcze jest różnica? 

Według mnie najważniejszą różnicą między biustonoszem Lanny Mode a Diorellą jest delikatność materiału. Klientki, które nosiły staniki Diorella często skarżyły się na to ,że pod biustem skóra się odparza od gumy podszytej pod stanikiem. Czyli jeśli ktoś ma skórę wrazliwą na otarcia to Diorella się nie sprawdzi. Wtedy lepiej sprawdzi się stanik z Lanny Mode. Jest delikatniejszy i bardziej przyjazny dla skóry. Delikatność materiałów, z których uszyty jest biustonosz Lanny Mode jest wyczuwalna przy pierwszym założeniu w przymierzalni. To się przekłada na jakośc noszenia. Są dobrze zrobione, zwłaszcza rozmiary duże E, F, G, H. Odciążają kręgosłup i nie obciążają kieszeni, jeśli chodzi o ich cenę, jest bardzo przystępna.

Lanny Mode Tabela Rozmiarów

lanny mode tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów biustonoszy Lanny Mode jest pomocna, jeśli znamy swój obwód pod biustem i obwód w biuście. Różnicę sprawdzamy w tabeli, odczytując rozmiar miseczki. Nowszą formą tabeli jest kalkulator rozmiarów biustonoszy. Kalkulator rozmiarów dla biustonoszy Lanny Mode jest umieszczony na każdej karcie produktu oraz w menu głównym sklepu, w zakładce "oblicz rozmiar". Możemy w szybki i prosty sposób obliczyć, jaki mamy rozmiar. Kalkulator jest dostępny na naszym Blogu. Warto z niego skorzystać. Zapraszam również na naszego Bloga "O Staniku" gdzie dużo piszemy na temat biustonoszy z firmy Lanny Mode.

Opis rozmiarów biustonoszy Lanny Mode

lanny mode producent opinie

Lanny Mode producent biustonoszy o wysokiej jakości i pięknej kolorystyce. Jakie rozmiary mamy od tego producenta ?

Biustonosze Lanny Mode dostępne w naszym sklepie internetowym Bielizna329.pl są w rozmiarach D, E, F, G, H. Rozmiar ten to określenie wielkości miseczek. Producent oferuje nam pewną gamę rozmiarów i tylko takie są dostępne.

Lanny Mode Rozmiary pod biustem

Biustonosze D

Rozmiar miseczek D jest produkowany od obwodu 75 cm pod biustem i to jest najmniejszy obwód w stanikach D. Jesli więc szukacie rozmiaru D z obwodem 70 cm pod biustem to nie znajdziecie stanika w firmie Lanny Mode. Kolejnym rozmiarem obwodu pod biustem jest rozmiar 80 d. Rozmiary obwodów są stopniowane co 5 cm i kończy sie w misce D na największym 100 cm. Tak więc miskę D mamy rozmiary: 75 D, 80 D, 85 D, 90 D, 95 D, 100 D

 

Biustonosze E

Rozmiar miseczek E w biustonoszach Lanny Mode zaczyna się najmniejszym obwodem 80 cm pod biustem. Dalej zwiększa się co 5 cm w kolejnym rozmiarze i kończy na największym 100 E. Firma Lanny Mode nie szyje miseczek E większych w obwodzie niż 100 cm. To oznacza, że nie znajdziemy biustonosza 105 E czy 110 E z firmy Lanny Mode. Dodam jednak, że te modele, które mają elastyczną gumę potrafią ze 100 cm rozciągnąć sie dosyć dużo i często bywają w praktyce dobre na obwód 105/110 cm.

Biustonosze F, G

Rozmiar miseczek F, G, podobnie jak rozmiary miseczek E, miseczki F oraz G są szyte od obwodu 80 cm / najmniejszy/ do obwodu 100 cm / największy/. W rozmiarach F, G, mamy dostępne obwody 80cm, 85cm, 90cm, 95cm, 100cm.

Biustonosze H

Rozmiar miseczek H. W rozmiarze H jest trochę inaczej. Tutaj rozmiar obwodu zaczyna się od 75 cm i kończy na 100 cm pod biustem. Mamy zatem dostępne staniki Lanny Mode w rozmiarach: 75H, 80H, 85H, 90H, 95H, 100H.

 

Opracowano na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń oraz Wikipedii /Brafitting – Wikipedia, wolna encyklopedia/

Biustonosze - Ciekawostki https://www.papilot.pl/tag/biustonosz