• Miseczka C

miseczka c

Miseczka C

Biustonosz miseczka C to biustonosz na średniej wielkości biust. Miseczka stanika C to rozmiar, w którym różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi od 14 do 16 cm. Nie jest to duży biust. Biust w rozmiarze miseczek C jest uważany za atrakcyjny rozmiar. W ofercie sklepu internetowego biustonosze C to biustonosze usztywniane, biustonosze z miseczką push–up i biustonosze pół miękkie. Ofertę biustonoszy z miseczką C znajdziesz na tej stronie sklepu.

Miseczka C wymiary

Miseczka C biustonosza to rozmiar stanika na średni biust. Piersi mają rozmiary mniejsze i większe, ale piersi C są zdecydowani najfajniejszym rozmiarem. Miseczka C stanika, to rozmiar gdzie różnica obwodu w biuście i obwodu pod biustem wynosi od 16 do 18 cm. Szczegółowa instrukcja jak obliczyć swój rozmiar miseczki  znajduje się w artykule na blogu tutaj -> Kalkulator Rozmiaru Biustonosza

Jakie są rozmiary stanika C?

Stanik C to oznaczenie wielkości miseczki. Jest to biustonosz na biust C. Oprócz rozmiaru miseczki w staniku c mamy rozmiary pod biustem. Stanik miseczka C ma pod biustem rozmiary: 70c, 75c, 80c, 85c, 90c, 95c, 100c. Są to podstawowe rozmiary biustonosza z miseczką C.

miseczka C wymiary Miseczka C push up


Miseczka C jest rozmiarem biustu gdzie możemy założyć stanik push up. Push up to takie coś co unosi, wypycha w górę. Idealny jest do korygowania proporcji sylwetki oraz do nadania kształtu piersiom które tracą swoją jędrność. Push up fajnie zbiera biust i tworzy młody jędrny dekoit.  W sklepie online biustonosze C są w dużym wyborze.

miseczka C stanik koronkowy

Koronkowy stanik miseczka C

Koronkowe staniki na miseczke C. Koronka to pondczasowa ozdoba bielizny damskiej. Ma wielu zwolenników. Kupisz w naszym sklepie modele koronkowych staników, które są wciąż wzbogacane o nowości. Koronka jako zdobienie przy ramiączku na dekolcie jest ostatnio bardzo modna. Ma ona również taką zaletę, że lekko przytrzymuje biust.

stanik miseczka C mini gorset

Miseczka C mini gorset

Mini gorset stanik miseczka C. Mamy w sprzedaży modne w ostatnich latach staniki z szerokim zapięciem pod biustem. Tzw mini gorset. Koronkowe szerokie zapięcie tworzy fajny kuszący dodatek. Ma wiele zalet - szeroka koronka maskuje tzw boczki pod pachami. 

Miseczka C jakie ma rozmiary pod biustem?

Miseczka C w naszym sklepie online ma rozmiary pod biustem od 70C, 75C, 80C, 85C, 90C, 95C i czasami 100C. Rozmiary pod biustem w stanikach z miseczką C są uzależnione od producenta biustonoszy. Najczęściej rozmiary pod biustem zaczynają sie od 75C i kończą na 85C. Dlatego też bywa problem znaleźć biustonosz z miseczką C i z duzym obwodem pod biustem, lub z miseczką C i małym obwodem pod biustem. Tych rozmiarów staników jest po prostu mniej w sprzedaży. Kupując biustonosz ważną rzeczą jest zwrócić uwagę na elastyczność biustonosza w obwodzie pod biustem. Są staniki, które są bardziej elastyczne i są takie, które się mniej rozciągają. Nie należy też sugerować się czy zapięcie jest zrobione z koronki czy z gładkiej gumy. Bo są koronki, które są bardzo elastyczne i rozciągliwe i sa koronki, które są sztywne, toporne i w ogóle się nie rozciągają. To samo odnosi sie do innych gum z których jest zrobiony obwód biustonosza pod biustem. Jedynym dobrym rozwiązaniem jest zwyczajnie sprawdzić rozciągliwość pasa pod biustem.